Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  1 yaşına giren bebeğiniz için 8 doğum günü önerisi!

  Bebeğinizi tam 9 ay 10 gün beklediniz ve kucağınıza alalı bir sene oldu. Zaman ne çabuk geçiyor değil mi? Onun ilk yaş gününe nasıl hazırlanmanız gerektiğini biliyor musunuz?

  Saati ayarlayın!
  Doğum günü partinizi bir ya da bir buçuk saat sürecek şekilde ayarlayın. Bebeklerin dikkatleri çabuk dağıldığından daha uzun süren bir doğum günü keyifli olmayacaktır. Partiyi özellikle bebeklerin yorgun olmadıkları sabah kahvaltısından sonra ya da öğleden sonra düzenlemeye dikkat edin.

  Konukları iyi seçin!
  Sizi yoracak, gerginliğe sebep olacak ve çok samimi olmadığınız insanları davet etmeyin.

  Yardım isteyin!
  Siz gelecek misafirleriniz ve bebeğinizin doğum günü için hazırlık yaparken, bakıcıdan ya da aile üyelerinden yardım isteyin.

  Balonları unutmayın!
  Renkli ve uçtukları için bebeklerin en sevdiklerinden biri olan balonları partiniz için hazırlamayı unutmayın.

  Oyun alanı yaratın!
  Arkadaşlarınızında o yaşlarda bebekleri ya da çocukları olacaktır. Bu nedenle onların rahatça oynayabilecekleri, sizin aklınızın kalmayacağı bir ortam yaratın.

  Oyuncaklar…
  Partide oyun alanı kadar, oyun alanını ne ile doldurduğunuz da çok önemli. Bu nedenle, çocukların birbirlerine zarar vermeyecekleri, onlar için zararlı olmayan oyuncaklar alabilirsiniz.

  Aktiviteye ne dersiniz?
  Çocukların oyalanması için, o gün palyaço yerine onlara oyalanmaları için kitap okuyacak birini tutmak çocuklar değişik bir etkinlik olacaktır.

  Davetiyeye ne dersiniz?
  Tam bir yıl önce kucağınıza aldığınız bebeğinizin ilk yaşını kutluyorsunuz. Özel ve hatırlanası günlerden olduğundan, partiye katılacak yakınlarınızda bir hatıra olması için onlara davetiye göndermeye ne dersiniz?

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN