Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  2013 Claire Pettibone Romantik Gelinlik Modelleri

  2013 yılı yazı da yavaş yavaş gelmeye başladı.Bu da düğün sezonun açılmaya başladığını gösteriyor.Gelinlikler seçilmeye hazırlıklar yapılmaya başladı.Eğer gelinliğin romantik ve birazda farklı olsun diyorsan bu koleksiyon çok hoşuna gidecek.

  Claire-Pettibone-Gelinlik-Modelleri-2013-Yaz-06

  Claire Pettibone 2013 İlkbahar Yaz sezonu için hazırladığı gelinlik koleksiyonunda tanrıçalardan esinlendi. Gelinleri birer tanrıça şekline sokan tasarımcının romantik gelinlikleri özellikle yaz düğünlerinin vazgeçilmezlerinden.İlginç değil mi?Hangi gelin bir tanrıça olmak istemez ki… Bu yaz hazırlanan gelinliklerin tamamında danteller ve romantik işlemeler kullanılmış. Claire Pettibone gelinlikleri aslında “couture” tasarımlar. Bu yüzden alışılmış gelinlik modellerini bu koleksiyonda görmen pek mümkün değil.

  Claire-Pettibone-Gelinlik-Modelleri-2013-Yaz-11

  Koleksiyonun detaylarına bakarsak, özellikle birbirinden şık sırt dekolteleri dikkat çekiyor. Sırt dekoltelerinde tül, işleme ve kurdeleler kullanılmış. Önden çok sade görünen modellerin sırt tasarımları oldukça iddialı. Bu tasarımlar benim çok hoşuma gitti.Hatta renkli çiçeklerle tasarlanmış olanları bile var. Duvak yerineyse taze çiçeklerden hazırlanmış taçlar dikkat çekiyor. Taçlar salaş saç örgüleri arasına gömülerek hazırlanmış. Kısacası bu yaz bir kır düğünü planlıyorsan ve birazda farklılık istiyorsan Claire Pettibone koleksiyonundaki modeller çok uygun görünüyor.Eminim bu gelinlikler ile harika görüneceksin…

  Claire-Pettibone-Gelinlik-Modelleri-2013-Yaz-16

  Benim favorim ise sırt detayı özenle oluşturulmuş bu gelinlik.Sence de çok şık değil mi?

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN