Çarşamba, Şubat 21, 2024
More

  SON EKLENENLER

  2013 Yılında ne mi moda?

  Yeni bir yılın gelmesiyle birlikte bu yıl ne moda soruları biz kadınların kafasını kurcalamaya başladı bile…

  zimba-civi-modasi-e13532591024701-590x300[1]Her kadın gibi bu yıl ne moda bizde merak ettik ve bu yazıda toplamaya karar verdik.

  Peki 2013’de neler giyeceğiz, neler trend olacak?

  Bu yılda moda geçen yıldan esinlenir gibi yani geçen yılın trendleri arasında bu yılda moda olanlar var. Mesela geçen yıl olduğu gibi bu yılda doğal renkler kıyafetlerde hakim olacak…

   

  2013

  Bu yılda geçmişe yolculuk devam ediyor…60 ve 70 lerin feminen çizgileri tüm zarafeti ile modayı renklendirdi. Bu kıyafetler ile kendinizi eski filmlerden fırlamış gibi hissedebilirsiniz. Eğer 60ların kadınları gibi olmak istiyorsanız kloş etekler, zarif elbiseler, ince burunlu ayakkabıları tercih etmelisiniz demektir.

  60-modasi

  2012 yılında da çok kullanılan  piliseler bu yılda çok moda… Doğru kullanıldığı zaman vücutta birçok kusurlu bölgeyi kapatan piliseler yanlış ve abartılı kullanıldıkları zaman ise rüküşlük abidesi yaratabilmektedirler. Bu yüzden  piliseli kıyafetlerin doğru kullanımı çok önemlidir.

  yesil-siyah

  Çizgili kıyafet modası bu yıla damgasını vuracak gibi duruyor ki hepimizin dolabında zaten bir tanede olsa mutlaka bir çizgili kıyafet vardır. Şimdi onlara birkaç tane daha ekleme vakti geldi. Özellikle dikey çizgileri olan beli yüksek pantolonlar kısa boylu bayanları daha uzun göstermektedir.

  Çizgili-Kıyafet-Modelleri

  Bu yılın en favori aksesuarlarından birisi de yaka kolyeler… Şık kıyafetlerle tamamlandıklarında harika görüntüler ortaya çıkaran yaka kolyeler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz… Üstelik bu yaka kolyeleri çok basit yöntemlerle evde kendiniz bile tasarlayabilirsiniz.

  yaka

  2013 yılı kış modasında kamuflaj desenler oldukça moda… Ceketlerde, gömleklerde kullanılan kamuflajlar doğru kullanıldıklarında şık durabiliyorlar.

  kamuflaj

  Eskiden pekte hoş karşılanmasa da bu yıl zımbalar  hem kıyafetlerimiz de hem aksesuarlarımızda bolca olacak. Eğer sizde benim gibi asi görünmeyi sevenlerdenseniz bu aksesuarlara bayılacaksınız ve bolca kullanacaksınız. Hayır, ben asi görünemem zımbalar çok tarzım değil diyorsanız eğer; ceketinizde, gömleğinizde, pantolonunuz da küçük ayrıntılarla kullanabilirsiniz.

  zimba-civi-modasi-e1353259102470

  Geçen yılda olduğu gibi bu yılda taytlar çok moda… Üstelik bu yıl taytlar rengarenk ve cıvıl cıvıl tasarımlara sahip. Büyük dökümlü uzun kazaklar ya da gömleklerle kombinlenen bu taytlar bu yılda gözdelerimiz arasında…

  taytlar

  Bu yılda şık mı şık görünmeniz dileğiyle…

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN