Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  2018 en iyi saç trendleri

  2018 en iyi saç trendleri. Saç renginden, kullanılacak aksesuarlara, saç kesimlerinden, kullanabileceğiniz modellere…

  Nirvana sarısı

  90’lı yılların en popüler gruplarından biri olan Nirvana’nın solisti Kurt Cobain’in saç renklerinden esinlenerek yeniden trend olan bu renk “soft platin” diye de isimlendiriliyor. Eğer bu sene saçlarınızı boyatmak istiyorsanız çok trend olan bu rengi denemenizi tavsiye ederiz.

  Honey rose

  Tam bir bahar rengi olan honey rose özellikle soğuk alt tonlu sarışınlara çok yakışıyor. Bal ya da zencefil renge hafif bir gül, pembe eklenerek oluşturulan bu renk açık tenli olanlara aydınlık ve canlı bir görünüm sağlıyor.

  Neon saç ipleri

  At kuyruklarına ya da örgülere sarılarak değişik bir görünüm sağlayan neon ipler bu sene oldukça moda. Özellikle gece hayatı aktif olan, eğlenceli ve dinamik kadınların saçlarında çok rahat taşıdıkları bu aksesuar 2018 yılının holografik, metalik makyaj trendine de oldukça yakışıyor.

  Akrilik saç aksesuarları

  Bu sene şeffaf tokalar, şeffaf fötr şapkalar oldukça moda. Eğer çevrenizde orijinal giyinen biri olarak tanınıyorsanız bu trendi kaçırmamanızı öneririz.

  Erkeksi kahkül kesimi

  Kahkül kullanmak her baba yiğidin harcı değildir. Lakin maskülen kahküller bu sene oldukça trend. Şu sıralar kahkül kestirmeyi düşünüyorsanız ve trendleri de yakalamaya niyetliyseniz bu kesim tam size göre.

  Dalgalı perçem

  Dalgalı saçlarınız varsa bu sene sizin seneniz. Dağınık ve dalgalı saçlara kesilen perçem bu sene oldukça moda. Saçlarınızı da uzun kullanıyorsanız bu yazıyı okudukan sonra kuaförünüze koşmanızda hiçbir sakınca görmüyoruz.

  Vintage saç kesimleri

  Özellikle bu sene 90’ların esintilerini iliklerimizde hissediyoruz. Minik güneş gözlükleri, Nirvana Sarıları, Mom Jean’ler derken şimdi de 90’ların saç kesimleri trend oldu. Küt dalgalı ve dağınık saçlar oldukça revaçta. Saçınızı kestirmeyi düşünüyorsanız 90’lı yıllarda yayınlanan dergileri karıştırıp, 90’lar filmlerini biraz göz gezdirip, 90’lı yıllar şarkılarını dinlerken kuaför yoluna koyulabilirsiniz.

  Romantik örgüler

  Birçoğumuzun çocuklukta hoşlanmadığı, annelerin zorla ördüğü o örgüler şimdi çok moda. Örgü modelleri istediğiniz gibi kullanarak çok farklı saç modelleri elde edebilirsiniz.

  Kabarık saçlar

  Sevgili kıvırcıklar size sesleniyorum. Bu sezon saçlarınız özgür. Geçen senenin dümdüz modellerinin aksine bu sene dalgalı ya da kıvırcık, kabarık saçlar moda. Sevgili kıvırcıklar bu sene sizin seneniz savurun saçlarınızı rüzgarlarda.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN