Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  2019’un Saç Trendleri Bunlar

  Her şeyin bir modası olduğu gibi elbette saçların da var… Peki 2019 yılında saçlarımız nasıl olacak. Kuaför Toprak Şeker 2019 saç trendleri hakkında tüyolar verdi, “Bu sezon yine kahverengi tonları oldukça ön planda. Soğuk kış günlerini ısıtan sıcak espresso koyuluğundaki kahverengi saçlar daha derin ve gizemli bir görünüm katıyor” dedi.

  Moda trendleri sık sık değişirken, saç trendleri kıyafetlerle yarışır hale geldi. Modası asla geçmeyen sarı saçlar sezonun trend renkleri arasında ön sıralarda yerini alıyor, koyu dipler, sarı saçlar 2019’un favorilerinden biri. Sıcak ve soğuk renklerin karışımı olan ‘sandre’ denen tonlar sarı saç renkleri arasında oldukça revaçta.

  İşte 2019’un öne çıkan saç trenleri

  Balyajda Akdeniz esintisi: Kahve, karamel ve sarı gibi renklerdeki muhteşem uyumuyla göz kamaştıran ‘Akdeniz Balyajı’ koyu renk saç tercih eden hanımların görünümüne yumuşak bir etki sağlıyor.

  Akıllı mor, tatlı pembe: Pembe ya da mora yakın tonlar bu kış saçların arasında dağınık biçimde yayılarak görünümünüze farklı bir renk katıyor. Marjinal ve özgür ruhlu hanımların seveceği bu renkler havanızı değiştiriyor.

  Sıcak tarçın: Sarışın mı, yoksa kızıl mı? Biraz bakırla renklendirilen sarıya dönük tarçın rengi 2019’un trendleri arasında. Özellikle açık tenli kadınların çok beğeneceği sarıya dönük tarçın renkli saçlar oldukça iddialı bir görünüm sağlıyor.

  Gece siyahı: Vazgeçilmez siyah bu sezon parlak değil. Işıltıdan uzak, daha yoğun tonlardaki siyah renk saçlar, yıldızlı Akdeniz gecesi sıcaklığında.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN