Pazartesi, Kasım 28, 2022
More

  SON EKLENENLER

  2020 Yeni sezon trend çantalar

  Dünyanın gözde markalarını barındıran Streetbox kadınların trend alışverişlerini yaptığı tekel bir site olma yolunda başarıyla ilerliyor, bakalım onlarla rakip olabilecek yeni online mağaza sahipleri çıkabilecek mi?

  Çanta modellerine bakmak istediğiniz zaman Streetbox’u gözden kaçırmadığınızı biliyoruz ve biz de bu yüzden sizlere tanıtmak istedik. Özellikle fırsatlarıyla dolu ürünlerinden bazılarını açıklamaktan dolayı keyif duyuyoruz.

  Çanta denildiğinde akla ilk gelen şey ise çantamızın bizim stilimize ne kadar uyduğu ve aynı zamanda çantanın duruşu ve zarafeti de önemli. Bu yüzden Streetbox’dan alışveriş yapacaksanız stilinize göre çanta bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın!

  Streetbox tercih etme sebeplerinizden bir diğeri ise mutlaka sunduğu fırsatlar ve kampanyalar olmalıdır. Çünkü diğer online alışveriş websitelerinin aksine Streetbox ürünlerinin kalitesinin yanında fırsatlarıyla da öne çıkıyor.

  Hem uygun hem de kaliteli malzemelerden yapılmış bir çantaya kim hayır diyebilir ki? Streetbox’un en özen ve önem gösterdiği konu ise tam da bu! Kaliteli bir çanta üretmek için kaliteli ürünlerin ve aynı zamanda fiyat etiketinin uygun olması Streetbox için en önemli kural diyebiliriz.

  Eğer siz de hem stilinize uygun hem de kaliteli malzemelerle üretilmiş çantalara sahip olmak isterseniz ve çanta modellerimizi görmek için hemen tıklayın!

  2020 Yılının çanta trendine damga vuran Streetbox bizleri sadece ürünleriyle ve girdiği trend listeleriyle değil aynı zamanda bir çantada olması gereken en temel 2 özellik olan terletme yapmaması ve iç hacminin gerektiği kadar büyük olması.

  Streetbox bunların yanında kargo şirketlerine para ödemenizi de bir nebze olsun engelliyor. Çoğu üründe sunduğu ücretsiz kargo fırsatı tam da online alışveriş yapmanızın vaktinin geldiğini çağrıştırmıyor mu sizce de?

  Hem omuz çantaları, hem sırt çantaları hem de çantayla sınırlı kalmayıp diğer giyim ve aksesuar ürünlerinde de trend listelerine girmeyi başaran Streetbox en yeni ürünlerinin alıcılarını bekliyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN