Cumartesi, Aralık 9, 2023
More

  SON EKLENENLER

  2021 Yılı Yaz Sezonu Mayo Modası

  2021 Yılı Yaz Sezonu Mayo Modası

  Özellikle hanımlar için, yaz güneşinin ısıttığı plajlarda da hangi kıyafetin giyileceği ve bu kıyafetlerin o yılın moda trendlerine uygun olması son derece önemli bir konudur. Üstelik mayolarda geçerli olan moda trendleri, hemen her türden mayo için geçerli olabilir. Tesettür mayo modelleri veya toparlayıcı mayo modelleri için geçerli olan mayo trendlerine sizler için yakından baktık. Sizlere sadece 2021 Yılı Yaz Sezonu Mayo Modası ile ilgili ipuçları vermekle kalmayacak, aynı zamanda son yıllarda hemen her yaştan hanımım sık sık tercih ettikleri toparlayıcı mayo kategorisini de yakından inceleyeceğiz. 

  Toparlayıcı Mayo Modelleri ile Gelen Şıklık

  Bu yıl plajlarda özellikle doygun tonlara sahip mayo ve yüzme kıyafetleri kadınların gözdesi konumunda. Sarı, turuncu, yavruağzı ve dolgulu canlı renkler, bu yıl mayo ve yüzme kıyafetlerinde moda. Tesettür mayo modasında dikkat çeken diğer noktalar arasında “yüksek bel” dikkat çekiyor. Mayo modasında dikkat çeken bir diğer trend ise, toparlayıcı mayo modelleri. Tasarım ve kesim olarak eski tip – tek parça mayo modellerine benzeyen bu mayolar deniz, havuz veya kaplıcalarda rahatça ve özgürce hareket etmenizi sağlarlarken aynı zamanda vücudunuzun hassas kısımlarını güneş ışığından koruma özelliğine de sahipler, ancak hepsi bu değil. 

  Toparlayıcı mayo çeşitleri, kadınların vücudunu hafifçe saran bir tasarıma sahip. Bu özelliği sayesinde mayo, aynı zamanda bir tür korse görevi de görüyor ve vücudunuzun sıkılaşmasına yardım ediyor. Aynı zamanda son derece zarif tasarımlara sahip olan bu mayoların, son derece şık göründüklerini de eklemekte fayda var. Eğer siz de her yaz, kışın aldığınız fazla kilolardan şikâyetçi iseniz, vücudunuzu saran ve sahip olduğu özel kumaş sayesinde son derece dayanıklı hale gelen bu mayo türünü bu yaz için tercih edebilirsiniz. 

  Toparlayıcı Mayolar ile Bir Beden Küçülün!

  Diyet ve egzersiz uzmanlarına göre, tüm vücudun hareket etmesini sağlayan “yüzme” belki de en verimli spor türlerinden birisidir. Buna bir de toparlayıcı mayo modelleri faktörünü de eklediğinizde, vücudunuzun daha ince görünmesi ve incelmesi için hiçbir neden kalmıyor. Bu yıl özellikle dikkat çeken ve kadınların gözdesi olmaya aday olan toparlayıcı mayo çeşitleri, vücudu sarmasına rağmen aynı zamanda kullanıcısına rahatlık ve dayanıklılığı birlikte sunuyor. 

  Toparlayıcı Mayoları Nereden Alabiliriz?

  Likra ve naylon kumaştan üretilen bu mayo modelleri, deniz veya havuzda sizleri kesinlikle rahatsız etmiyorlar. Ancak bu durum elbette ciddi özen ve hassaslık gerektiren mayo gibi giyim ürünlerini üreten firmaların ürünleri için geçerli. Diğer tekstil ürünlerinden farklı olarak mayoların su, tuzlu ve klorlu su ile fazlaca temas etmeleri, onların deneyimli firmalar tarafından üretilmelerini gerektiriyor. Bu nedenle eğer siz de bu yaz hem bir beden incelmek, hem modaya uymak hem de incelik ve şıklığınızla dikkat çekmek istiyorsanız,  toparlayıcı mayo çeşitleri için alanında uzman bir firma olan Remsa Mayo imzalı modelleri deneyebilirsiniz.

   

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN