Al yazmalıdan selvi boyluya ziyaret

0
20

Oynadığı birçok filmle sinemaseverlerin gönlünde taht kuran Türkan Şoray birçok filmde birlikte başrolde oynadığı Kadir İnanır’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği akciğer enfeksiyonu nedeniyle şiddetli öksürüğü ile bel fıtığı patlayıp hastaneye başvuran Kadir İnanır’ın akciğerinde bir kitleye rastlanmıştı. İnanır, akciğerindeki kitlenin çıkarılması için 3 saat süren bir ameliyat oldu. İnanır’ı ilk ziyaret edenler arasında Türk sinemasının önemli oyuncularından “Selvi Boylum, Al Yazmalım” filminde birlikte başrolleri paylaştığı Türkan Şoray oldu.

“KARİZMASI YERİNDEYDİ”
Ziyaretin ardından açıklama yapan Şoray, “Şu an çok mutlu ayrılıyorum buradan. Herşey çok güzel. O benim için çok değerli Yol arkadaşım benim. Güzellikleri zorlukları birlikte paylaştık. Ona olabilecek en kötü şey benim canımı acıtır. Çok moralliydi çok iyiydi Buradan uça uça gideceğim. Bütün Türkiye o kadar üzüldü ki, bütün bu sevgiye layık bir insan. Kadir İnanır bizim herşeyimizdir, bir tanemiz gözbebeğimizdir. Ona güçlü olduğunu aslanlar gibi olduğunu söyledim. Ameliyat olduktan sonra bile karizması yerindeydi” dedi. Yukarıda duygusal anlar yaşandı mı? şeklindeki soruya ise Şoray, “Belli mi gözlerimden” diyerek yanıt verdi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir