Cumartesi, Haziran 3, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Alarko Servis 1 Yıl Garanti Sunuyor!

  Kombilerin günlük hayatta ne kadar büyük bir yeri ve önemi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Yaz ve kış ayları için önemli ürünlerden biri olan kombiler pek çok firma tarafından üretilmektedir. Alarko markası ise kombi konusunda büyük adımlar atmış ve belli bir müşteri potansiyeline sahip olmuş firmalardan biridir. Dünya geneline açılan ve başarısını dünyada da kanıtlayan Alarko kullanıcılarına her zaman satış sonrası destek de sağlamaktadır. Elbette tüm markalarda olduğu gibi Alarko marka kombilerde de bazı sorunlar yaşanabilmektedir.

  Bakımların düzenli yapılmaması ya da kombilerin ömrünün tükenmesi nedeniyle Alarko marka kombiler belli dönemlerde arızalar vermektedir. İstanbul genelinde yaşayan ve kombi konusunda ayrılır ile karşı karşıya kalan müşteriler Alarko Servis aracılığı ile istedikleri bakımı ya da onarımı yaptırabilmektedir. Bunun için yapmaları gereken tek şey ise Alarko Servis ile irtibata geçmek ve sorunları müşteri temsilcisine aktarmaktır.

  Nasıl Hizmet Alabilirim?

  Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile Alarko servis müşteri hizmetleri yetkililerinden randevu talebinde bulunabilmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ise çok kısa vadede müşterilere geri dönüş yaparak uygun olan saat ve zaman dilimi için randevu taleplerini oluşturmaktadır.

  Teknik servis ekibi de yine yetkililer tarafından müşterilerin adreslerine gönderilmekte ve gerekli onarımlar adreste yada adres dışında gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Alarko Servis müşterilerine bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır. Firma tamamen müşteri odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN