Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Altus Servis Merkezi

  Altus servis evlerinizde bulunan çeşitli Altus marka eşyaların arızalarını gidermek için teknik servis hizmeti vermektedir. Her çalışanın alanında yetkin olması servisin cihazları hakkında gerekli bilgiye sahip olması sebebiyle yaşanan arızalarda Altus Servis çağırmak kesin çözümdür. Çünkü rastgele elektrikçi ya da tamirci çağırmak, çoğunlukla yaşanan sorunun daha da büyümesine sebep olmaktadır.

  Altus Buzdolabı Servisi

  Altus Servis Buzdolabı arızaları için en hızlı hizmeti İstanbul ili ve ilçelerinde gerçekleştirmektedir. Gerek parça değişimi gerek yapılan işlem sonrası ürün performansı bakımından servis, ayrıca en az 1 yıl garanti de vermektedir. Sorunsuz çalışan buzdolapları ile yiyecekleri iyi bir ortamda saklamak için ihtiyacınız olan bütün desteği Altus Servis size sağlamaktadır.

  Altus Çamaşır Makinesi Servisi

  Altus Servis Çamaşır makinesi arızaları ya da çamaşır makinesi kurulumu ile ilgili hizmet vermektedir. Gerekli kurulum işleminin profesyonel bir şekilde yapılması ve makinenin sorunsuz çalışması sağlanmaktadır. Tamiri gereken makinelerde de arıza kaynağı tespit edildikten sonra cihazın tamiri gerçekleştirilmektedir. Yedek parça gerektiren tamirlerde müşteriye süre ve fiyat bilgisi verilerek müşteri onayı doğrultusunda gerekli parça değişimi yapılmaktadır.

  Altus Televizyon Servisi

  Altus Servis Televizyon arızaları söz konusu olduğunda en hızlı şekilde ulaşım sağlanabilecek olan telefon numarası 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Arıza kaydı oluşturulduktan sonra kısa süre içinde ilgili adrese gelinerek tamir sağlanması mümkün olmaktadır.

  Web: http://www.altusservis.net

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN