Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Anadolu Yakası Demirdöküm Kombi Servisi

  Günümüzde başlıca ısınma araçlarından biri haline gelmiş olan kombiler artık modern hayatın bir simgesi gibi evlerde karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda çalışmalar yürüten pek çok firmanın var olduğu bilinse de, 1954 yılında kurulan ve o günden beri de varlığına Türkiye’de kalite standartlarına uygun olarak devam eden Demirdöküm, kombi ve klimada tanınmış ve tercih edilir bir marka haline gelmiştir. Bunun nedeni özverili bir çalışma, deneyimli bir kadro, güler yüzlü bir teknik ekip ve kaliteli malzemelerdir. Radyatör, panel, kombi, şofben denildiğinde ilk akla gelen marka olan Demirdöküm, kırkın üzerinde ülkeye de ihracat yapmaktadır. Demirdöküm’e bağlı olarak hizmet veren Anadolu yakası Demirdöküm kombi servisi de bahsedilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Anadolu yakasında yer alan tüm semtlere hizmet veren bu servis elemanları başarılı işlere imza atmaktadır ve arıza işlemleri için 1 yıl garanti vermektedir. Özellikle kombi seçimi konusunda da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için Demirdöküm yetkili servise bir telefon ile anında ulaşabilirsiniz. Müşteri merkezi adı altında müşterileri için en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Demirdöküm’e bu merkez aracılığıyla arızalar konusunda, cihazları ilk defa çalıştırma konusunda yardım alabilirsiniz. Teknik bilgiler edinebilir ya da garanti süresini bayisine gitmek zorunda kalmadan uzatabilirsiniz. Anadolu Yakası Demirdöküm servisi şirketin resmi servisidir ve uygun fiyatlar ile hizmet verir. Ücretten ziyade müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yetkili servis yerine herhangi bir servis çağırmaktan kullanıcıların kaçınması gerekir.

  Neden Yetkili Servis Çağırmalıyım?

  Yetkili olmayan kişi ve kurumlar bazı mağduriyetlere neden olabilmektedir. Bunlar arasında; bu alanda eğitimi olmayan kişilerin oluşturduğu ciddi güvenlik riskleri, aynı arızanın nüksetmesi ve servisin cevap vermemesi ya da çok fahiş fiyatlar istemesi, arızalı kısımda kullanılacak malzemenin orijinalliğine dikkat edilmemesi, bu kişi ve kurumların yasal garanti süresi ya da fatura vermemesi, olası bir mağduriyette verilen belgelerin resmiyet taşımaması gibi durumlar sayılabilir.

  İnternette bulunan Demirdöküm resmi sitesi üzerinden evinize en yakın bayiliğin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca şirkete telefon numarasından da ulaşabilir ve kullanmakta olduğunuz cihaza ait aksesuar ya da yenilik vs. konularda bilgi alabilirsiniz. Anadolu yakasında yaşıyorsanız, Anadolu yakası Demirdöküm servisi ile irtibata geçerek arıza bildirebilir, eviniz için en uygun kombi modelini belirleyebilir ya da tenkil olarak merak ettiğiniz kombi ayrıntılarını sorabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN