Çarşamba, Şubat 28, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Astrolojik olarak diyete başlanması gereken günlerde var

  Astrolog Dinçer Güner 2013`te astrolojik olarak diyete başlamak için en uygun günleri sıraladı.

  Untitled_1_525[1]Astrolojik olarak diyete başlamak için en uygun günleri ünlü astrolog Dinçer Güner’den öğrenin, ona göre diyete başlayın! İşte Dinçer Güner’in blog’unda paylaştığı o yazı:

  Gökyüzünde Ay’ın hareketleri günlük bir takım işlerimizi organize etmek için bir nevi yardımcı görev görür. Mesela ayın boşlukta olduğu zamanlar önemli bir takım işlerimizi başlatmak, ciddi uğraşlarla ilgilenmek zordur ve verimli sonuçlar elde edemeyiz. Genelde hobilerimizle veya “Boş işlerle” uğraşmak için uygun zamanlardır.

  Şu an değineceğim konu gerçi bu değil, hepimizi kıyısından köşesinden ilgilendiren zaman zaman bazılarımız için dert olan kilolarımızdan kurtulmak için “Ne zaman diyete başlamalıyım” reçetesi olacaktır. Gökyüzünde her ay bir yeni ay ve bir de dolunay gerçekleşir. Özellikle dolunay zamanları kötü bir takım alışkanlıkları geride bırakmak ve diyete başlamak için ideal zamanladır. Dolunaydan hemen sonra Ay küçülmeye başlar ve yapacağımız diyetten maximum fayda sağlayabilir, daha hızlı ve seri bir şekilde kilo verebiliriz. Vücudumuzda oluşan ödemi çok hızlı bir şekilde atarız. Elbette farklı zamanlarda diyete başlayabilirsiniz ve eminim ki iradenizin de yardımı ile kilo verebilirsiniz fakat burada tam olarak ifade etmek istediğim maximum faydayı sağlayabileceğiniz zamanlar.

  Madem gökyüzü bizim yaşam pusulamız bunu en iyi ve en doğru şekilde neden kullanmayalım ki? Aşağıda vereceğim tarihler Dolunay’ın bir gün sonrası ve devamında diyete başlamak için en elverişli zamanlar listesi olacaktır. Bu günler Ay’ın küçülmeye başladığı zamanlardır.

  2013 Yılı
  28 Ocak – 3 Şubat Arası
  26 Şubat – 3 Mart Arası
  27 Mart – 3 Nisan Arası
  25 Nisan – 1 Mayıs Arası
  25 Mayıs – 1 Haziran arası
  23 Haziran – 30 Haziran
  24 Temmuz- 31 Temmuz arası
  21 Ağustos – 30 Ağustos arası
  19 Eylül – 26 Eylül arası
  19 Ekim – 26 Ekim arası
  17 Kasım – 24 Kasım arası
  17 Aralık – 24 Aralık haftası

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN