Ataşehir Alarko Kombi Servis Hizmetleri

  0
  120

  Alarko, ürettiği kaliteli ürünleri her zaman aynı kalitede tutmak için Alarko Servis Ataşehir ilçesinde teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Kombi alındığı andan başlayan hizmetler bakım, tamir gibi her aşamada pratik olarak sürdürülmektedir. İstanbul’da Ataşehir bölgesinde hizmet veren Alarko Servisi dışında ülkenin her bir yanında da Alarko Servisleri bulunmaktadır.
  Alarko Servis Ataşehir hizmetleri de ürünleri kadar kaliteli yapılmaktadır. Alarko cihazlar ile ilgili yaşanan problemler ya da oluşturulan talepler, ekiplerin işlerini belirli bir sıra ve düzende yapmasını zorunlu kılmaktadır. Müşteri hizmetleri birimi ile iletişim kuran Alarko müşterileri, cihazlarda yaşanan sorunları ya da yaptırmak istedikleri bakım taleplerini servise iletmektedir. Böylece oluşturulan şikâyetler ve talepler ilgili birime iletilerek herkesin ihtiyacına yönelik bir teknik ekip onlar için gönderilmektedir.
  Alarko Servis Ataşehir kombi bakımı ve temizliği için kullanılan pratik yöntemler, cihazlar sayesinde son derece titiz bir şekilde yapılmaktadır. Hem kombi cihazı içinde biriken pis suyun arıtılması hem de peteklerdeki suyun temizlenmesi için kullanılan cihazlarla hiçbir yeri pisletmeden kolay bir temizlik yapılmaktadır. Bunun yapılması için özel bir aparatla peteklerden doğrudan tuvalete su boşaltımı sağlanmaktadır. Alarko servisleri tarafından yapılan bu temizleme işlemi sayesinde bütün Alarko kombi sahipleri kışı sorunsuz çalışan kombileri ile sıcacık geçirmektedir. Üstelik yapılan bu temizleme işlemi ile kombinin verimliliği artmakta ve daha az fatura ile daha çok ısınma sağlanmaktadır.

  Bir Cevap Yazın

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments