Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Ataşehir ve Çevresine Aynı Gün ECA Kombi Servisi

  Eca markası, kombi denince hiç şüphesiz ilk aklan gelen markalardan birisidir. Üretmiş olduğu kaliteli kombilerle birçok evin ilk tercih ettiği markalardan birisidir.. Ancak ne yazıkki her markada olduğu gibi Eca marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir.
  Bu arızalar kullanıcıya kombinin üzerinde yer alan küçük led ekranda yazılan kodlarla bildirilmektedir. Bazı hatalar kullanıcının uygulayacağı birkaç işlemle ortadan kalkarken bazen de profesyonel destek alınması gerekir.
  İşte bu noktada devreye ECA Servis adındaki özel teknik servis firması girer. Eca Servis Kombi kombinizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyor. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyorlar. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerine olan hizmeti devam etmektedir.
  İstanbul’un her ilçesinde hizmet veren firma kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Eca marka kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa 444 78 56 numaradan ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.
  Üstelik vermiş olduğu hizmetin ya da parça değişimi yapılmış ise değişen parçaya da 1 yıl süreyle garanti vermektedir. Hem uygun, hem kaliteli hem de hızlı bir hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla ECA Servis Ataşehir merkezini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN