Cumartesi, Haziran 3, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Avcılar Klima Servisi

  Klima kullanımı son yıllarda evlerde oldukça yaygınlaşmıştır. Daha önceki dönemlerde yaz aylarında yoğun olarak kullanılan klimalar, günümüzde her mevsimin şartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmeye devam ediyor. Yazın serinlemek, kışın ise biraz olsun ısınmak için kullanılan klimalarda marka ve kaliteye göre birtakım aksaklıklar zaman içinde oluşabiliyor. Bunlar klimanın malzemesi, servis hatası gibi durumların yanı sıra kullanıcıdan kaynaklanan sorunlar da meydana gelebiliyor. Klima servisleri arasında kendine yer edinmiş olan Avcılar klima servisi, İstanbul sınırları içinde arıza durumlarında güvenle arayabileceğiniz servislerin başında geliyor. Deneyimli elemanları ve başarılı işlere imza atmış geçmişi ile bu servis kapsamında yapılan onarımlar en az bir yıl garanti altında kalıyor.

  Klima arızalarında ilk etapta başvurabileceğiniz Avcılar klima servisi ile kısa sürede klima arızalarını çözümleyebilirsiniz. Bu klima arızaları arasında en sık görülenler klimanın ısıtmaması ve soğutmaması sorunudur. Klima hava üflüyor olsa da yeteri kadar sıcaklık veya serinlik sağlayamaması da bir başka sorundur. Bu gibi sorunlar genel olarak klimanın iç kısmında bulunan hava filtrelerinin tıkanmasından kaynaklanmaktadır. Şayet klima bakımı zamanında yapılmamış ise, klimada giderin tıkanmasından kaynaklanan su akıtma durumu da meydana gelebilmektedir. Genel olarak gidere dolan pisliklerden kaynaklanan bu sorun, gider borusunun temizlenmesi ile çözüme kavuşturulabilmektedir. Bazen de klimanın iç bölümünden gelen rahatsız edici sesler duyulabilmektedir. Bunun nedeni de iç kısmın temizliğinde yaşanan ihmaller olabilmektedir.

  Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

  Klimanın sorunsuz, sağlıklı ve güvenli çalışmasının devamı için yılda bir defa yahut iki yılda bir defa bakım yaptırılmalıdır. Bakımınızı Avcılar klima servisi ile tüm bakım işlemlerinizi garantili olarak yaptırabilirsiniz. Klima bakımı esnasında filtreler temizlenir, fanlarda bir sorun olup olmadığı kontrol edilir, dış kapak çıkartılarak iç kısımlar özenle kontrol edilir ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra klima eskisi gibi çalışmaya devam eder. Herhangi bir arıza meydana gelmiş ise uygun fiyatlar ile garanti kapsamında onarılır ve böylece sorunsuz olarak kullanılmaya devam edilebilir. Siz de güvenilir bir yetkili servis arıyorsanız, Avcılar servisini deneyebilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN