Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Avon Mayıs Kataloğu 2012

  Avon mayıs Kataloğu 2012 görücüye çıktı. Avon bilindiği üzeri dünyada kozmetik firmaları arasında öncü markalardan bir tanesidir. Avon tüm dünyada binlerce ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kozmetik ürün şirketleri arasında yapılan yarışmalar arasında Avon birçok kez ödüle layık görülmüştür. Avon ismini İngiltere’ de bulunan bir nehirden almıştır. 1886 yılında Amerika kökenli olarak kurulan firmanın kurucusu david h. mc connel’dır. Connel şirketi kurmadan önce bir sıradan yazardı, kitapların yanında kozmetik ürünler hediye ediyordu okuyucularına, zamanla kitaplardan çok ilgi gördüğünü anladı bu ürünlerin ve Avon’ u kurmaya karat verdi. Misyon olarak “Tüm insanların kozmetik ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak” olarak almışlardır.

  Avon 1886’dan beri aralıksız olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Her ayın ortasında çıkan katalogları ile bunu herkese bildirmektedir. Her ay belirli ürünlerin indirime girdiği bu kataloglara sanal dünyadan ve gerçek hayattan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Şirket isteyen herkese Avon’ a katılma fırsatı sunuyor. Şimdi “Avon mayıs kataloğu 2012”yi incelemeye alalım.

  Avon Mayıs Kataloğu 2012’de neler var?

  • Avon Mayıs Kataloğu 2012 içerisinde Parfümden, rimele, rujdan kreme, duş köpüğünden şampuana, allık ve bakım ürünlerinden, takılara kadar birçok ürün ile karşımıza çıkıyor.
  • Mayıs kataloğunda For Away’in yeni ürünü Excotic tanıtıldı, bu ürün mayıs ayında şal hediyesi ile birlikte sadece 40 TL’dir.
  • İlginç bir bilgiyle yer verilen açılır kapanır rimel Avon mayıs kataloğunda sadece 9,70 TL.

  (Dünya üzerinde her 15 saniye de bir açılıp kapanabilen rimel satılıyormuş.)

  • 6.sayfada karşımıza çıkan Avon ruj mayıs kataloğunun yayına girmesiyle birlikte 23,40 TL’den 11,70 TL’ye düşmüştür.
  • Takılarda genel olarak %35 indirim yapılmıştır.
  • Katalog üzerinde bulunan çoğu kozmetik ürüne yarı fiyatına ulaşabilirsiniz.

  Avon Mayıs Kataloğu 2012 içerisinde bulunan her ürünü indirimli olarak Avon temsilcilerinden ve internet üzerinden satın alabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN