Bay Zengin ile nasıl tanışılır

0
22

‘İyi olsun yeter’ demeyin. Her istediğinizi alacak, sizi her şeyden çok sevecek bir eş adayı fena mı olur!

Haberimizi gören herkes ilk başta ‘zenginlik önemli mi, önemli olan dürüst ve iyi bir insanlar karşılaşmak’ diyerek kendini kandıracak. Ancak kangi kadın bu ikilinin bir arada olmasını istemez ki: Zengin ve iyi!

İşte Bay Zengin’le tanışmanızı sağlayacak öneriler:

1. Onların alışveriş yaptıkları yerden alışveriş yapın

Bebek, İstinye Park, Etiler, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi ünlü ve kaliteli markaların bulunduğu semtler. Buralarda gezmeniz için cebinizde yüklü bir miktar olmasına gerek yok. Mesela mutfak alışverişinizi bu semtlerde yapabilirsiniz ya da bir arkadaşınızla kahve içebilirsiniz. Bu semtlerle yakışıklı ve zengin bir adayla tanışmanız mümkün.

2. Hayır kurumlarına üye olun

Hem manevi huzur bulacağınız, hem de kaliteli bir çevre edineceğiniz yerdir hayır kurumları. Cemiyet üyeleri kadınlar ve adamlar yer alır. Burada kalbi de cüzdanı da cömert insanlar vardır. Böyle kuruluşlara boşa zaman harcamayan, mantıklı insanlar gelir. Hayata dair amaçları vardır.

3. Gönüllü olun

Hayır kuruşlarının yanısıra yardım gönüllüsü olabileceğiniz birçok kurum var. Burda da manevi huzurun yanısıra vicdanlı bir eş adayıyla karşılaşabilirsiniz. Mesela gönüllü kuruluşlar doktorları; siyasi kuruluşlar ise başarılı işadamlarını çeker.

4. Hobi edinin

Yakışıklı ve zengin erkekler lüks sporlarla uğraşırlar. Golf, yelken, tenis ve dalış gibi… Ve bu sporlarla ilgilenen kadınlarla ilgilenirler. Hem böyle yerlerde zaman geçirirken, sohbet edecek ortak konunuz olur, hem de yeni bir hobiniz.

5. Özel flört sitelerine göz atın

Hemen paniğe kapılmayın, daha özel ve kapsamlı sitelerden bahsediyoruz; günlük chat siteleri değil! Kaliteli ve zengin biri ne arasın orada diye düşünmeyin. Bazı zengin erkekler etrafındaki kız ordusundan sıkılıyor ve macera arıyor. Konuşurken her şeye inanmayın. Dikkatli olun. Emin adımlarla ilerleyin ve dürüst olun.

kaynak:kadinvekadin.net

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir