Behzat Uygur “Babama hiç bu kadar sarılmamıştım”

0
13

Behzat Uygur, babası Nejat Uygur’un felç geçirmesinden sonra ona hiç sarılmadığı kadar sarıldığını, hasta yatağında babasına içinde kalan her şeyi söylediğini anlattı.

Yasemin Bozkurt’un CINE5’te sunduğu ‘Bir Demet Yasemin’ programının son konuğu tiyatrocu Behzat Uygur’du. Meslekteki 40’ıncı yılını kutlayan Uygur; babası Nejat Uygur ve geçirdiği felç hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

SAHNEDE OTORİTERDİ
Babasının felç olmasından tüm aile fertleri gibi kendisinin de çok etkilendiğini dile getiren Uygur, “Babam artık yatağa bağlı, konuşamıyor. Bizi tanısa da bir şey diyemiyor ne yazık ki” dedi. Uygur; Yasemin Bozkurt’un “Babana söyleyemediğin, içinde kalan bir şeyler var mı?” sorusuna da “Babama söyleyemediğim ne varsa hasta yatağında söyledim. Babama hiç bu kadar çok sarılmamıştım. Keşke sağlıklıyken bunları söyleseydim, sarılsaydım, öpseydim. Daha çok onu sevdiğimi söyleseydim” cevabını verdi. Babasının tiyatro söz konusu olduğunda çok otoriter olduğunu da ifade eden Behzat Uygur, “Babam tiyatro sahnesinde çok otoriterdi. Ben de ama özellikle küçük kardeşim Süheyl çok fırça yedik” dedi. Programda Behzat Uygur’un tiyatrodaki 40’ıncı yılı şerefine bir de nazar boncuklu pasta kesildi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir