Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Beykoz’da Güvenilir Demirdöküm Kombi Servis Merkezi

  Kombi, şofben ve buna benzer ısıtma ve soğutma sistemlerinin, bu sistemlerde kullanılan cihazlarının belirli aralıklarla bakımları yapılması gerekir. Bakımının yapılması cihazları hem daha iyi performansta çalıştırır, hem yakıtta tasarruf sağlar, hem de cihazın ömrünü uzatarak bozulmadan uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar. Bu nedenle cihazların bakımı çok önemlidir. Nadiren de olsa bakımı yapılmayan cihazların patlama gibi olaylara da neden olduğu görülmüştür. Yani sadece ekonomik olarak değil, güvenliğiniz için de cihazların bakımının yaptırılması şarttır.
  Türkiye’de kurulan ilk kombi ve şofben markası olan Demirdöküm çok uzun yıllardır evimizin ayrılmaz bir parçası oldu. Özellikle şofben kullanımının yaygın olduğu zamanlarda mutlaka her eve bir kere girmiştir. O zamandan bugüne kadar kendisini geliştirerek çağa ayak uyduran Demirdöküm, ısıtma ve soğutma sistemleri ile bugün de evlerimize girmeye devam ediyor. Bu cihazların bakımı, tamiri ya da diğer sorunların çözümü için de Demirdöküm Servisi başta olmak üzere ülkenin her yerinde çalışıyor.
  Özellikle kombilerde kışa girmeden önce ve kış bittikten sonra yılda iki kere bakımın yapılması oldukça büyük bir önem taşır. Bulunmuş olduğunuz ilçenin teknik servisini arayarak bakım için müsait olduğunuz bir gün belirleyebilirsiniz. Örneğin Demirdöküm Servis Beykoz yetkililerini arayarak bakım için çağırabilirsiniz. Size ek maliyet olarak görülen bu işlem aslında kombinizin bozulmasını engelleyerek ve doğalgaz kullanımını düşük seviyede tutup daha fazla ısıtarak maliyet değil avantaj sağlayacaktır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN