Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Bir Erkeğin İlgisini Gösteren 7 İşaret!

  Çekingen bir erkeği beğeniyorsanız, bu işaretlere dikkat…

  Erkekler bazen oldukça çekingen olabiliyor ve sırf bu yüzden sizden hoşlanıp hoşlanmadıklarını açıkça söyleyemiyor.

  Yine de bazı belirli belirsiz hareketleri sizden hoşlandığına işaret edebilir.

  Aşağıdaki bu şaretlere dikkat edin, çünkü sizinle tam da istediğiniz şekilde ilgileniyor olabilir….

  18 Cevapsız Çağrı

  Diyelim ki, gün içerisinde cep telefonunuzu sessiz moda alıp önemli bir toplantıya giriyorsunuz. Toplantının ardından telefonunuzun ekranına baktığınızda, karşılaştığınız şey ’18 Cevapsız çağrı’. Hepsi de ona ait. Bu durum biraz abartılı gelebilir, fakat özellikle de günün farklı zaman dilimlerinde ‘türlü nedenlerden’ sizi arayan bir erkek ‘arkadaş’, sizinle romantik anlamda ilgileniyor olabilir. Bu, yaşadığımız dönemde en önemli işaret diyebiliriz.

  Etiketlenmiş Olduğun Fotoğrafa Yorum Yaptı!

  Biriyle iletişim kurabilmenin en kolay yolu, tabii ki Facebook, Twitter, Google + ve hatta son günlerde Pinterest! Şifrenizi girip de hesabınıza eriştiğinizde iletilerinizde onun adını sık sık görmeye başlıyorsanız, anlayın ki bilgisayarının ekranında masaüstü arka planı olarak sizin fotoğrafınızı belirlemiş olma ihtiamli de yüksek. Etiketlenmiş olduğunuz fotoğrafa yorum yapıyor olabilir, Twitter’da sizi takip etmeye başlar. Pinterest’i yeni açmışsınızdır, bir bakmışsınız ki birkaç saat sonra sizi takip etmeye bile başlamıştır…

  Söylediğiniz Her Şeyi Hatırlıyor

  Arkadaşlarınızla toplu olarak muhabbet halindeyken ağzınızdan dökülen neredeyse ‘her şeyi’ not etmiş olabilirler. Sevdiğiniz renk, araba modeli, şarkıcı, seyahat rotası ve hatta makyaj malzemesi markası! İlerleyen günlerde bunları ondan duymaya başlarsanız ‘hangi arada’ duyduğundan çok ‘ne amaçla’ dinlediğini merak etmeye başlayabilirsiniz.

  Size Dokunmak İçin Bahaneler Üretiyor

  Sizinle ilgilenen bir erkek, belki seksüel açıdan değil ama, size dokunmak ve yakın olmak için sürekli bahaneler üretebilir. Birlikte karşıdan karşıya geçerken elinizden tutması, size yer verirken hafifçe belinizden kavraması ve hatta gözünüzün önüne düşen perçemleri geriye atmanıza yardımcı olmak istemesi, önemli işaretler diyebiliriz.

  Onu Sürekli Size Bakarken Yakalıyorsunuz

  Sizinle ilgilenen kişi ille de sözlü iletişim halinde olduğunuz biri olmayabilir. İşe gitmek için her sabah kullandığınız metroda hep aynı saatlerde karşılaştığınız ve belki de ‘acaba bugün ne giymiş’ diye merak ettiğiniz yakışıklı erkeği, kafanızı ne zaman çevirseniz size bakarken yakalıyorsanız, anlayın ki o da sizin ‘o sabah üzerinize ne giymiş olabileceğinizi’ merak ediyordu…

  Sizi Birileri İle Tanıştırmaya mı Çalışıyor?

  Ailesiyle, arkadaşlarıyla, köpeğiyle, işyerindeki patronuyla… Sizi çevresindeki insanlarla tanıştırmak isteyen bir erkek, hayatında size çok daha fazla yer ayırmak istiyor olabilir. Bunun herkes tarafından da biliniyor olmasını istemesi, size tuhaf gelmesin.

  Size Çiçek Alıyor, Hediyeler Gönderiyor

  Günümüzde pekçok erkek hayatına yeni dahil olan bir kadına ilgi duymaya başladıysa, bu ilgiyi ona küçük hediyeler vererek ve çiçek göndererek ‘özelleştirmek’ ister. Bazılarının da (çekingen olanlar) tuhaf taktikleriyok değil. Seyahate gittiğini ve dönüşte gittiği yerden arkadaşlarına birşeyler getirdiğini, sizi de es geçemediğini söyleyebilir meselA. Amaç hediye vermek olsun, farklı taktikler uygulayabilirler.

  (Kaynak: Womenist.net)

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN