Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Bosch Servis İzmir Güvenle Hizmetinizde!

  Özellikle ev hanımları tarafından sık sık kullanılmakta olan cihazların bakım ve onarım işlerini düzenli bir şekilde yapacak olursanız ileride meydana gelebilecek olan daha büyük masraflı problemlere karşı tedbir almış olursunuz. Bahsetmiş olduğumuz bu unsurlara göz önünde bulundurarak profesyonel bir şekilde hizmet almak isterseniz Bosch Servis İzmir ekibi kurulmuş olduğu ilk andan itibaren özel servis olarak en çok tercih edilen kurumlar arasında yer alıyor.
  Sunmuş olduğumuz avantajı hizmetler sayesinde bugüne kadar birçok farklı müşteri ile çalışma fırsatını elde ettik. Diğer özel servislerden farklı olarak sunmuş olduğumuz bir yıl boyunca geçerli olan parça değişimi ve işçilik konusunda vermiş olduğumuz garanti sayesinde sizleri ek masraf yapma konusunda ciddi anlamda koruma altına alıyoruz.
  Bahsetmiş olduğumuz bu garanti sürecinin işleyişi hakkında çok daha fazla bilgi almak istiyorsanız 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimiz üzerinden ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin talepleriniz doğrultusunda Bosch Servis İzmir ekibi gerekirse evinize kadar gelecek ve böylece dışarıya çıkarılması zor olan cihazların bakım onarım işlemleri yapmak için de size yardımcı olacaktır.
  Aynı zamanda internet üzerinde bulunmakta olan içerikler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerin hangileri olduğu ve uygulamış olduğumuz uygun fiyat politikası hakkında da çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN