Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Bosch Servis İzmir

  “İnsanların güvenini kaybetmektense paramı kaybetmeyi tercih ederim” diyen Robert Bosh tarafından 1886 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde mühendislik firması olarak kurulan Bosh markası bugün ürettiği tüm elektronik ürünlerde üstün kalitesi ile biliniyor ve ürünleri adeta ömürlük olarak kabul ediliyor. Ülkemizde markanın neredeyse tüm ürünleri bulunuyor ama kimi zaman farklı nedenlerden dolayı ya da raf ömrünü tamamlama süresi gelirken bazı elektriksel, elektronik veya mekanik arızalar oluşabiliyor ki böylesi bir durum ile karşılaşıldığında ise İzmir’de hizmet veren Bosch servis İzmir aranarak güvenle ve hızlı bir biçimde hizmet alınması mümkün.
  Markanın buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrik süpürge cihazlarına özel servis veren firmadan hizmet alabilmek için sorun yaşandığı zaman anında firmanın iletişim telefonu olan 444 78 56 telefon numarası aranarak hangi cihazda sorun yaşanıyor ise sorunun ne olduğu bildirilir ve sonrasında ilgili cihazda uzmanlaşmış olan personel müşteriden hemen adresi olarak sorun yerine doğru yola çıkar.
  Bosch Servis İzmir firmasından gelen teknik uzman cihazda yaşanan sorunun kaynağını anladıktan sonra eğer parça değişimi gerektirmiyorsa giderir ama değilse sorun yaratan parçayı değiştirir, ilgili cihazı çalıştırır, daha sonra gerekli tüm testleri yaparak ürünü sağlam bir biçimde müşteriye onay alarak, çalışır vaziyette teslim eder.
  Değişen parça veya parçalar için 1 yıl parça ve işçilik garantisi firma tarafından verilmektedir. Yeniden benzer problem yaşanması durumunda ise ayrıca ücret istenmemektedir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN