Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  ‘Bu Adamlara Güvenilmez’

  İlk bakışta insanları anlamak zor.

  guven-erkek_2[1]Bazen birlikte uzun zaman geçirdiğiniz erkekler bile bir gün geliyor öyle bir hareketle sizi şaşırtıyor ki bu sefer insanlara olan güveninizi kaybedebiliyorsunuz.
  ‘Zehirli Erkekler’ kitabının yazarı Dr. Lillian Glass beraber olduğunuz kişilere dikkatli baktığınızda onlardaki olumsuz vücut dili işaretlerini anlayabileceğinizi söylüyor.

  Glass’a göre sevgiliniz sizinle göz teması kurmaktan kaçınıyorsa, siz konuşurken etrafınızdaki kadınlara gülümsüyorsa ya da günlük yaşantısıyla ilgili bazı detayları net bir şekilde dile geritmiyorsa bu onun “seri bir çapkın” olduğunun işareti olabilir.

  Birlikte olduğunuz erkek sürekli size dokunuyor mu?

  Glass’a göre partnerine dokunmadan duramayan erkek kendisine çok fazla güvenmiyor. Ona göre hiç durmadan dokunarak sizi elinde tutmaya çalışıyor.

  Glass’a göre erkek arkadaşınız sizin davet etmediğiniz yerlere izinsiz geliyorsa, ondan bağımsız olarak yaptığınız tüm programlara kendisini de davet ediyorsa o zaman kontrolü elinde tutmaya çalışıyor demektir.

  Sevgiliniz söylediği cümlelerin %80’ine “Ben” diyerek mi başlıyor?

  Yürürken farkında olmadan sizin önünüzden mi gidiyor?

  Böyle anlarda vücut dilini okumak son derece basit. Dr. Glass bu tarz erkeklerin farkında olmadan size “Beni takip et” mesajı verdiğini belirtiyor. Ona göre bu erkeklerin en büyük özelliği ise bencil olmaları.

  Gözünü sizden ayırmıyor mu?

  İlk etapta çok romantik bir hareket gibi gözükebilir. Fakat Glass’a göre sürekli kız arkadaşını izleyen erkeklerin kıskanç olma olasılığı çok fazla.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN