Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

  KOÇ BURCU: Koç kadınları, ateş grubu oldukları için iddiayı severler. Gelinlik modellerinin de aynı şekilde iddialı çizgiler taşımasını isterler. Fazla abartılı olmamak kaydıyla, sade ve ışıltılı gelinlikleri tercih ederler. Enerjik, cesur ve cazibeli koç kadini iddiayi ve iddiali giyinmeyi sever ve sececegi gelinlikte de cok fazla abartili olmamak sartiyla gosterisli, ışıltılı ve dikkat cekici olmayi tercih eder.

  BOĞA BURCU: Gelinliklerinin ışıltılı olmasını isterler. Sırt ve göğüs dekoltesi onlar için vazgeçilmezdir. Güzellik adına her türlü detayın gelinliklerinde olmasını arzularlar. Cana yakın, sevgi dolu ve güzelliklere düskün boga kadini gelinligini secerken de onun guzelliginden etkilenmelidir. Işıltılı zarif bir sırt veya gögüs dekoltesi tercihini belirleyecektir.

  İKİZLER BURCU: Farklı ve sade çizgilerden hoşlanırlar. Ancak burçlarının özelliğinden ötürü çift karakterli olan İkizler kadını, zaman zaman diğer kişilikleri devreye girdiğinde sadeliğin tam aksine çok ihtişamlı gelinlikler de isteyebilir. Cok yonlu, enerjik ve zeki ikizler kadini genelde sade, şık ve farklı modelleri begenir. Ancak burcunun ozelliginden dolayi fikrini birden degistirip cok ihtisamlı bir gelinlik tercihi yaparak cevresini sasirtabilir.

  YENGEÇ BURCU: Gelinliklerinin mutlaka romantik bir yanı olmalıdır. Şifon ve dantel gibi romantik görünümlü kumaşlar onları en iyi şekilde ifade eder. Romantizmin ve duygularin kadini yengecler yine romantik detayli gelinlikleri tercih edeceklerdir. Bunun icin zarif danteller ve uçuşan narin sifonlar tercihlerini belirler.

  ASLAN BURCU: Aslan gelinleri kraliçe gibi görünmek ister. İhtişam, onlar için vazgeçilmezdir. Düğün törenine göre kimsenin tercih edemeyeceği kadar sade ya da son derece iddialı tasarımlar seçebilirler. Neşeli ve renkli kişiligiyle büyüleyici Aslan kadini dugununde bir kraliçe olmayi isteyecektir. Kimsenin cesaret edemeyecegi kadar ihtişamlı gelinliklerden veya iddiali sadelerden yana tercihlerini yapacaktir.

  BAŞAK BURCU: Her zaman çok sade ve klas olmaktan yanadırlar. Kendilerine sonsuz güvenirler. Seçtikleri kumaşlarla sade ve şık zevklerini ortaya koyarlar.Zeki, mantiklı ve titiz basak kadini gelinligini de ayni titizlikle sececektir. Sadelikten hoslandigi icin hem kumas hem tasarimda sade, şık ve özel detaylara gidecektir.

  TERAZİ BURCU: Terazi gelini, dantellerle bezenmiş çok ihtişamlı bir gelinliğe sahip olmayı arzular. Dantelli duvak, kabarık etek, uzun kuyruk, korsajlı üst, İspanyol kol ve taşlar vazgeçilmezidir. Çekici, hoş ve güzel terazi kadini cevresinde hayranlik uyandiran bir kisilige sahiptir ve bunu gelinligiyle de dugununde gosterecektir. Kabarik ve uzun kuyruklu etekler, tasli ve korsajli bedenler ile gosterisli dantel duvaklar tercihi olacaktir.

  AKREP BURCU: Akrep kadınları, her zaman olduğu gibi sistemli çalışmalarını gelinlik seçimlerine de yansıtır. Ne istediklerini açıkça ortaya koyarlar. Kabarık etekli, zarif ve romantik görünümlü gelinlikleri seçerler. Düğün mekanına göre çiçek ya da taşlarla işlenmiş bir gelinlik giyebilirler. Açık sözlü ve ne istedigini bilen akrep kadini ayni zamanda romantiktir. Gelinlik seciminde romantik ve zarif olurken çiçekler, tüyler ve taşlar gibi aksesuar detaylarindan hoslanir.

  YAY BURCU: Çok değişik ve sanatsal gelinlikleri severler. Ayrıca çok çılgın bir yanları da olduğu için ortaya çok farklı ve iddialı tasarımlar da çıkabilir. Gösterişli gelinlikleri tercih ederler. Öğrenmeye ve yeniliklere açık, çılgın ve enerji dolu yay kadini gelinlik seciminde de yenilikcidir. Seciminde pek geleneksel olmayan, çizgi disi, gösterişli ve sanatsal tasarimlari tercih edecektir.

  OĞLAK BURCU: Oğlak kadınlarında her zaman saraylara yakışır bir ihtişama sahip olma duygusu vardır. Kuyruk vazgeçilmezleridir. Çok işli gelinlikler isterler. Önemli olan ise bu isteklerinin modern çizgilerle birleştirilmesidir. Zarif, hoş, çalışkan ve ölçülü oğlak kadını ihtişamı sever. Dügün mekanina ve konseptine uygun olmak ister. Hem modern hem işli, gosterişli ve uzun kuyruklu tasarimlardan hoşlanır.

  KOVA BURCU: Kimsenin düşünemeyeceği kadar farklı detaylara sahip bir gelinlik ararlar. Tarihsel özellikleri olan ve bir dönemi temsil eden kostümleri düşünerek gelinlik modellerini belirlerler. Yunan mitolojisi, Fransız kadınının korsajlı ve kabarık elbisesi, 16 yüzyılın çizgileri onları etkiler. Parlak bir zekaya sahip kova kadini zekasini gelinlik seçiminde de gosterir. Bunlar baskalarinin dusunemeyecegi detaylarla bezenmiş kostüm niteligindeki modeller olup Truvalı Helen, Kraliçe Victoria gibi tarihi ve dönemsel gelinlikler olacaktir.

  BALIK BURCU:Daha çok düğün gününün tüm özelliklerini kullanmayı hedeflerler. O özel günde yapabilecekleri tuhaf ve abartılı olmayacağını düşündükleri tüm detayları gelinliklerinde kullanırlar. İhtişamlı, seksi, romantik ve ışıltılı bir gelin olmak isterler.Güzel, cazibeli, müşfik ve merhametli balık kadını hassasiyetinden dolayı dugununde kendinden cok davetlileri dusunecektir. Gelinlik seçiminde abartısız ama ihtişamlı, romantik ve tadında ışıltılar tercihi olacaktır.

  kaynak: laperi.com.tr

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN