Çarşamba, Şubat 21, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Burcunuza göre koltuk seçimi

  Ünlü astrolog Hande Kazanova ve Jo Supara Tarakçı “Burcunuzun Koltuğu” koleksiyonu hazırladı.

  kk_15[1]Ünlü astrolog Hande Kazanova ve Tayland kökenli mobilya tasarımcısı Jo Supara Tarakçı işbirliği yaparak her burca özel koltuk tasarladı.

  Her burcun, farklı stil eğilimleri ve renk tercihleri olmasından yola çıkan bir koleksiyon hazırlayan ikili, burçlarına göre değişen özellikleri ve ev dekorasyonları arasındaki uyumu doğru tespit ederek şahane koltuklar tasarladı.

  Hande Kazanova, burçlarla tasarım tercihleri arasındaki ilişkiyi vurgularken: “Koçlar hareketli, enerjik ve rekabetçi yaşam tarzlarını sarı, kırmızı ve oranj gibi sıcak renkler ile yansıtırken Boğaları, toprak rengi gibi pastel tonlar dinginleştiriyor. Metal objeleri ve sarı tonları seven İkizlerin yanı sıra Yengeçler çiçekli desenler ve yumuşak tonları tercih ediyor. Başaklar sadelikten yanayken, Teraziler rengin her tonunu kullanıyor. Zevk düşkünü Akreplerin yanı sıra Yaylar, egzotik ürünleri istiyor. Oğlaklar, orijinal ve yenilik seven Kovalara göre daha klasik chesterfield tarzı koltuklardan hoşanıyor. Gösteriş ve ihtişam peşindeki Aslanların aksine Balıklar deniz temalarından vazgeçmiyor“dedi.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN