Çarşamba, Şubat 28, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Büyük bir düğün yapmak için 7 sebep!

  Büyük bir düğün yapmak için 7 sebep!Evlendiğiniz günün sizin için çok özel olması ve düğününüzle ilgili hayallerinize kavuşmanız tabii ki çok önemli.

  Eğer büyük bir düğün hayal ediyorsanız ve bütçeniz de uygunsa neden olmasın? İşte size büyük bir düğün yapmanız için harika nedenler…

  Paylaşım

  Büyük düğünlerin en önemli avantajlarından biri, bu özel gününüzü sevdiğiniz ve yakın hissettiğiniz herkesle paylaşmanıza olanak sağlaması. Sizin için önemli olan herkesi hatta çocuklarını bile davet edebilirsiniz. Davet listesi üzerinde uzun uzun düşünmenize gerek yok. Bütün konuklarınız, sizin bu özel gününüzü paylaşacak ve hep birlikte unutulmaz anılar yaratacaksınız.

  Çünkü büyük bir düğün istiyorsunuz

  Bu sebep başlı başına yeterli. Gün sizin gününüz sonuçta. Ama gerçekten istiyorsanız büyük bir düğün yapın, annenizin ya da akın arkadaşlarınızın etkisiyle değil.

  Bütçeniz uygun

  Eğer yeterince paranız yoksa ve borç alarak düğün yapacaksanız hiç girişmeyin. Çünkü bir gün için harcadığınız parayı, yıllarca geri ödemek zorunda kalacaksınız. Bir de evliliğinizin yürümediğini düşünün. Bu parayı ev almak ve döşemek için kullanabilirsiniz. Tabii maddi imkanınız varsa ve büyük bir düğün istiyorsanız, hiç durmayın. Yapın!

  Hatırlanacak bir gün

  Büyük ve kapsamlı bir düğün, o özel gününüzü hiç unutamayacağınız anılarla süsleyebilir. Klasik bir gelin arabası, harika bir gelinlik, çiçekler ve güzel bir mekan size unutamayacağınız anılar ve müthiş fotoğraflar kazandırabilir. Büyük bir düğün, eğer istediğiniz buysa, size kendinizi daha da özel hissettirecektir.

  Hayatta bir kere

  Tabii ki herkes evliliğinin yürüyeceğini umarak evlenir. İkinci evlilik te olabilir ama genelde daha sakin törenler tercih ediliyor. Bu nedenle, ilk defa (umarız aynı zamanda son defa) evleniyorsanız, düğününüzle ilgili hayal ettiğiniz herşeyi yapın.

  Büyük aile

  Bütçeniz yeterliyse, kalabalık bir düğün bütün uzak akrabalarınızı bir araya getirmek için güzel bir bahane. Kimseyi ayırmadan, bütün akrabalarınızı ve iş arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

  Hediyeler

  Unutmayın, düğününüz ne kadar kalabalıksa hediyeleriniz de o kadar çok olacaktır. Hatta takılan altınlarla, düğün masrafınızı bile karşılayabilirsiniz. Hediye listesi yapmayı unutmayın. Bu şekilde istemediğiniz ya da kullanmayacağınız hediyelerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN