Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Büyük göğüslü kadınlar için gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

  Sezon yaklaşmasıyla birlikte düğün heyecanı da başladı. Peki büyük göğüslüyseniz gelinlik seçimini nasıl yapmalısınız?

  Büyük göğüslü kadınlar için gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

  En özel gününüz yaklaştı mı? Siz hala nasıl gelinlik giyeceğinizi bilmiyor musunuz? Öncelikle vücut tipinize uygun gelinlik seçmeniz son derece önemli. Bazen harika olan bir model vücut tipinize uygun değilse korkunç görünebilirsiniz. Ya da kimsenin beğenmediği bir gelinlik sizin vücudunuzda muhteşem görünebilir. İşte vücut tiplerine göre gelinlik seçimi…

  Göğüs Ölçünüzü Avantaja Çevirin

  Büyük göğüslü gelin adayları gelinlik tercihlerinde daha çok detay kısımlarına önem vermelidirler. Sırt dekoltesi ve saç aksesuarlarıyla dikkatleri o yöne çevirebilirler. Küçük göğüslere sahip gelinler içinse göğüs bölgeli işlemeli gelinlikler tercih edilmelidir.

  Beliniz Yoksa İllüzyon Yaratın

  Omuz ve kalçanın aynı hizada bitmesi halinde bel oyuntusu görünmeyen gelinler her gelinlik modeli için ideal bir seçenektir. Bele oturan ve aşağı doğru genişleyen gelinliklerle harikalar yaratabilirsiniz.

  Boya Göre Seçim

  Uzun boylu kadınlar için gelinlik seçimleri daima A kesim gelinlik modellerinden yana olmalıdır. Kısa boylu kadınlar için ise yarım balık ve mini gelinlikler güzel birer tercih olacaktır.

  İnce Belliler İçin Balık Tasarımlar

  Kalça ve omuzların aynı hizada bittiği ince belli olan gelinler için seçim kartelası oldukça geniştir. Ancak balık form gelinlikler sayesinde güzelliğinize güzellik katabilir ve vücut şeklinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz.

  Kalça Yuvarlaklığınızı Avantaja Çevirin

  Kalçaları omuz yapısına göre daha geniş gelen gelinler için tercihleri üst bedeni geniş gösterecek drapeli parçalardan yana kullanılmalıdır. Bu sayede alt beden gizlenebilmektedir.

  Alt Bedeni Geniş, Üst Bedeni Dar Gösterin

  Omuzların kalçaya göre geniş kalması durumunda bel oyuntusu varla yok arasındadır. Bu durumu kurtarmak için alt bölgeyi daha kalın gösterecek modeller tercih edilmelidir. Yarım balık ve V yaka gelinlikler bu tip gelinler için ideal tercihlerdendir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN