Pazar, Haziran 13, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Buzla yapabileceğiniz 4 güzellik önerisi

  Sinir bozucu sivilcenizin üzerine buzu turarak kızarıklığını alabilirsiniz. Bu ziltihabı azaltır ve aknenin ağrısını keser. Bir kilitli poşete buz kalıplarını koyun ve sivilcenin üzerinde 5-10 dakika bekletin.

  Genişlemiş gözeneklerinizin her gün akneye dönmesi sizi çılgına çeviriyorsa yine buzdan yardımn alın. Soğuk su gözeneklerin boyutunu azaltır ve makyajınızın içine dolmasını engeller. Fondöten öncesi bu uygulama ile daha pürüzsüz bir makyaj elde edebilirsiniz.

  Daha parlak ve canlı bir cilt için meyveli buz kalıpları hazırlayın. Çilek, salatalık ve mango cildinize son derece iyi gelecek meyvelerden. Rendelediğiniz meyveleri buz kalıplarına koyup su ile birlikte buzluğa kaldırın. Her sabah veya her akşam bu buzları yüzünüze yedirin ve bunu alışkanlık haline getirin.

  Sabah tostunuzun olmasını bekleyene kadar gözlerinizdeki şişliklerden kurtulmak ister misiniz? Bezin içine 1 küp buzu koyun ve gözlerinizde bekletin. Hem uyanın hem de gözlerinzdeki şişliklerden kurtulun.

  Daha güçlü bir etki için, gözlerinize özel buzlar hazırlayın. Buz kalıplarının içine siyah çay veya rendelenmiş salatalık ekleyin ve her sabah gözlerinize uygulayın.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN