Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Cafe Restaurant Otomasyonu

  Yazılım ve tasarım alanlarında kaliteli hizmet sunmak gayesi ile 2006 yılından bu yana çalışmalarına devam eden şirket, müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. Bir teknoloji gelişim firması denilebilecek şirket, kolay POS adı ile yoluna devam etmektedir. Bu çalışmalar kapsamında çeşitli cafe restaurant otomasyonu sağlayan ürünler ortaya koyan şirketin başlıca amacı hem zarif hem de kullanışlı ve pratik ürünler ortaya çıkarmaktır. Firmanın sahip olduğu üç adet belgesi bulunmaktadır. Bu belgeler faydalı model belgesi, hizmet yeterlilik belgesi ve marka tescil belgesidir. Bu belgeler internet sitesinden detaylı olarak incelenebilmektedir. Bu şirket bünyesinde pos makine ve cihazları üretilmekte, bu ürünler cafe ve restaurantlara sunulmaktadır. Ürünlerin sahip olduğu bu program kapsamında kullanım sırasında kolaylık, görüntüde sadelik ve içerikte kalite oluşturulmaktadırSöz gelimi her bir Pos cihazının mekanda bulunan masa sayısına göre isteğe bağlı olarak artırılıp eksiltilebildiği de sitede verilen bilgiler arasında yer alır. Online teslimat entegrasyonu ve şubelerde ödeme entegrasyonu sağlanır, akıllı cihazlarla kullanılabilir oluşu ile bu ürünler son derece pratiktir. Cafe restaurant otomasyonu kapsamında sitede bazı kolay modüller yer almaktadır.

  Modüller

  İlk olarak sitede karşımıza çıkan modül, servis ve adisyon modülü olarak adlandırılmış. Pastane ve restaurant tarzında hizmet veren işletmeler için düşünülen bu cihaz, dokunmatik ekranıyla oldukça pratik bir hizmet sunuyor. İşletmede satışa sunulan ürünlerin her biri için ayrı özellikler kısımlarının oluşturulabildiği bu cihaz ile çok kullanıcılı olarak da çalışılabilmektedir. Cafe restaurant otomasyonu bünyesinde ortaya konan modüllerden bir başkası da paket servis ve sıcak satış modülüdür. Daha çok dışarıya sipariş veren işletmeler için uygun olan bu modül klavye ve Mouse gerektirmez, dokunmatik ekrana sahiptir. Bilgisayarda büyük bir bölüm işgal etmeyişi ve çok kullanıcılı kullanım özelliği ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Aynı zamanda barkod okuyucu sistemine de sahiptir. Garson akıllı menü modülü de en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Genel olarak Android ve İOS cihazlarda kullanılabilir ve kullanımı da hayli kolaydır. Sadece ve kolay bir ara yüze sahiptir. Hem öğrenmek hem de uygulamak kolaydır. Sipariş entegrasyonu çözümleri adı altında kullanıma sunulan son modül, online satın alımlarda kullanılmak üzere piyasaya sürülmüştür. Web sitesi üzerinden verilen siparişlerde otomatik ödemeyi sağlaması bakımından uğraştırıcı aktiviteler ile vakit kaybetmenize engel olur. Online olarak verilen siparişlerin dağıtım işi için de kullanılabilen bu modül ile kurye ve dağıtıcılara mesaj otomatik olarak gitmektedir. Kuryenin teslimat aşamasına varana dek takip edilebilen bu sistem online hizmetlerde büyük pratiklik sağlamıştır.

  Tüm bu ürünlerin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Sitede yer alan referanslar bölümünde bu modülleri kullanan işletmelerin bir listesi yer almaktadır. Satın almak ya da denemek isterseniz, bu modülleri kullanabileceğiniz bir işletmeniz var ise, telefon numaralarından ya da internet sitesinden talep formunu doldurarak siz de cafe restaurant otomasyonu ürünlerine sahip olabilirsiniz. Talep formunu doldururken belli başlı birtakım bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Bu bilgiler arasında işletmenizin adı, adınız, soyadınız, telefon numaranız, işletmenizin bulunduğu semt ve e posta adresiniz yer almaktadır. Bu bilgileri ilgili kısımlara girdikten sonra mesajınızı da ekleyerek gönderebilirsiniz. Yetkililer tarafından tarafınıza kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ürünler ile ilgili bilgi almak ve fiyat öğrenmek için internet üzerinden cafe restaurant otomasyonuna erişim sağlayabilirsiniz. Alanında uzman bir kadro ve deneyimli personeli ile tüm işletmeleri kapsayan bir hizmet sunan bu aileye siz de katılın.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN