Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Cem Yılmaz Bu Akşam Evleniyor İçeri Garsonlar Bile Giremeyecekmiş

  Cem Yılmaz, 4 aydır beraber olduğu manken sevgilisi Ahu Yağtu ile bugün evleniyor.

  Milliyet’in haberine göre, Pera Palas’ta yapılacak olan ve 50 kişinin katılacağı nikâh saat 20.00’de kıyılacak. Sevgilisinin hamile olduğunu öğrenince evlilik kararı alan ve 1 aydır düğün hazırlığı için koşturan Yılmaz’ın nikâh şahitliğini iki kez bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren doktoru Ali Şehirlioğlu yapacak. Yılmaz müstakbel kayınpederi ve ailesini dün Pera Palas Otel’e yerleştirdi.
  Yılmaz’ın davetiye bastırmak yerine telefonla arayıp düğününe çağırdığı isimler arasında Yavuz Turgul, Şener Şen, Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson – Biricik Suden, Kenan Doğulu – Beren Saat, Tarkan, Sezen Aksu, Murat Akdilek, Erdil Yaşaroğlu ve Ozan Güven gibi yakın dostları bulunuyor. Yağtu’nun da Özge Ulusoy başta olmak üzere manken arkadaşlarını çağırdığı öğrenildi. Düğün öncesi özellikle konuklar otele girerken Pera Palas’ın önünde uzun bir güvenlik koridoru kurulacağı, bu konuda polisten de yardım alınacağı ifade edildi.
  Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun düğünü, akşam saat 19.30’da kokteylle başlayacak, ardından yemeğe geçilecek. Kokteyl alanına garsonlar alınmayacak. Yemek servisini yapacak olan birkaç garson da daha sonra salondan dışarıya çıkarılacak. Yağtu ve Yılmaz çifti gizlilik konusunda fazlasıyla hassas olduğundan, düğüne katılan davetlilerden de cep telefonlarıyla fotoğraf çekmemeleri istenecek. Düğün sırasında Pera Palas Otel’in güvenlik görevlilerinin yanı sıra 30 kişilik özel bir koruma ekibi görev yapacak, ayrıca otelin otoparkı tamamen kapatılacak.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN