Pazartesi, Temmuz 22, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Cem Yılmaz evlendi

  Magazin dünyasının kalbi Pera Palas Otel ‘de attı. Komedyen Cem Yılmaz ve dört aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu, 150 seçkin davetlinin katıldığı bir törenle nikâh masasına oturdu.

  Düğüne katılan ünlüler arasında Demet Akbağ, Demet Evgar, Yavuz Turgul , Tolga Çevik, Sezen Aksu, Şebnem Ferah, Mazhar Alanson ve eşi Birik Suden de vardı..Ayrıca Özge Ulusoy-Hacı Sabancı çifti düğüne katıldı. Cem Yılmaz ‘ın nikâh şahitliğini, bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu, Ahu Yağtu’nın nikah şahitliğini ise Tülin Çamlıca yaptı

  Ünlü çiftin evleneceği otelde inanılmaz bir hareketlilik yaşandı. Basın mensupları öğlen saatlerinden beri kapıda bekledi.

  Dubai’de balayı Roma’da gala 

  Pera Palas’ta dün akşam düzenlenen törenle evlenen Cem Yılmaz – Ahu Yağtu, balayını Dubai’de geçirecek. Çift, 15 Mart’ta Roma’da Yılmaz’ın da rol aldığı Ferzan Özpetek’in filminin galasına katılacak.

  İşte medyatik nikahtan dikkat çekici ayrıntılar…

  – 20:00’dA başlayan törene, gelin ve damadın çevresinden yaklaşık 50 özel konuk katıldı.

  – Cem yılmaz’ın nikâh şahitliğini doktoru Ali Şehirlioğlu yaptı. Yılmaz kayınpederi ile ailesini bir gün öncesinden Pera Palas’a yerleştirdi.

  – Düğün için davetiye bastırmayan Yılmaz konuklarıtelefonla arayarak törene davet etti.

  – ÖZEL konuklar arasında Yavuz Turgul, Şener Şen, Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson – Biricik Suden, Kenan Doğulu – Beren Saat, Tarkan, Sezen Aksu, Murat Akdilek, Erdil Yaşaroğlu ve Ozan Güven gibi yakın dostları vardı.

  – Başta Özge Ulusoy olmak üzere Ahu Yağtu’nun manken arkadaşları, onu yalnız bırakmadı.

  – Davetliler otele girerken otelin önünde güvenlik koridoru kuruldu, otelin özel güvenlik elemanlarına polis de destek verdi

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN