Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Chanel’in en çok tercih edilen 5 ojesi

  İlk kez Chanel’den oje alacaksanız, bu 5 rengi mutlaka deneyin.

  Moda dünyasında olduğu kadar kozmetik dünyasında da kadınların arzuladığı markalardan olan Chanel, oje modasına yön veren en önemli marka sayılıyor. Her sezon çıkardığı oje renklerinin “dupe” yani benzerlerini, aynı sezon aynı tonda Türk markalarda da bulmak mevcut. Tabi birkaç ufak farkla.

  2-3 liralık ojelerden farklı olarak Chanel ojelerin fiyatları 55 TL’den başlıyor. Geçtiğimiz sezon oldukça moda olan nane yeşili ve boz kahverengi rengi ojelerin kaynağı da aslında Chanel. Türk firmalarının çıkardığı yeni seri renkler varsa bilin ki Chanel yeni bir oje koleksiyonu çıkarmıştır.

  İşte Chanel’in en çok satın alınan 5 ojesi

  1. Chanel Black Pearl
  Metalik koyu yeşil ile koyu mavi arası bir rengi var tırnakta harika duruyor. Gece dışarı çıkarken sürmek için her tür kıyafetle uyum sağlayabilecek süper bir renk.

  2. Chanel Khaki Vert
  2010 yılının sonbaharında piyasaya Chanel’in Khaki Vert oje mükemmel bir seçimdir. Özellikle serin mevsimlerde tırnaklarda mucizeler  yaratır.

  3. Chanel Vamp
  İçinde hafif ışıltılar taşıyan bu vamp rengi taşımak biraz cesaret istiyor.

  4. Chanel Particuliere
  En moda rengi olan Particuliere hem şık hem de dikkat çekici bu renk diğer markalara da ilham vermiş olacak ki pek çok markada bu tonları görmek mümkün.

  5. Chanel Riva
  Chanel’in pastel renklerinden biri olan Riva tırnaklarda çok şık gözüküyor.


  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN