Pazartesi, Nisan 15, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Cheryl Cole güzellik sırlarını açıkladı

  Şarkıcı ve aynı zamanda moda ikonu Cheryl Cole güzellik sırrını ve başına gelen ilginç bir olayı açıkladı.

  Ünlü şarkıcı Cheryl Cole güzelliğini neye borçlu olduğunu açıkladı. Makyajın önemli olduğunu bellirten şarkıcı gece yatarken makyajı temizleme ve nemlendirmenin de son derece önemli olduğunu düşünüyor.

  Herkesin gözlerinin farklı olduğunu ve makyaj yaparken gözlere yoğunlaşmak gerektiğini düşünüyor. Gözlerini ön plana çıkarmayı seven güzel yıldız makyajının en önemli kısmının göz kapaklarının üzerine çektiği eyeliner olduğunu söylüyor. Uçlardan içe kısımlara doğru sürdüğü eyelinerı gözlerinin içine sürdüğü siyah kalemle tamamlıyor. Geçmiş yıllardaki makyajlarına baktığında siyah ve beyaz modasının olduğunu söyleyen Cole, o dönemlerdeki makyajının şimdiki Lady Gaga makyajına benzediğini söylüyor. Yüze yakışıp yakışmamasının yanı sıra makyaj şekilleri de her geçen yıl değişen trendlerden etkileniyor.

  Seksi şarkıcı güzelliğini tamamlamak adına başına gelen kabus gibi bir olayı anlatıyor. Bir kırmızı halı törenine hazırlanırken ojesi bozulan Cole, ojesini düzeltmek  için yeniden sürerken bordo renkli oje elbisesine dökülüyor. Baştan aşağıya kadar bembeyaz olan elbisenin tam ortası bordo bir renge boyanıyor. Daha sonra elinde tuttuğu armut şeklindeki çantasıyla bu lekeyi kapatan oyuncu kırmızı halıda kameraların karşısına geçiyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN