Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Dikkat saç şekliniz cinselliğinizi ele veriyor!

  Uzmanlar, saçınızın toplanış biçiminin tutkularınızı ortaya döktüğünü söylüyorlar.

  Cosmopolitan’ın haberine göre; saç toplama şekilleriniz yatakta nasıl bir performansınızın olduğu hakkında ipuçları veriyor.
  Arkaya doğru toplanmış at kuyruğu…
  Her ne kadar masum bir ilkokul modeli olarak görünse de, at kuyruğu yapanlar yatakta daha cesur oluyorlar. Doktor Ian Kerner “Saçlarınızın gözünüzü kapatmayacak şekilde arkada toplanması, cinsel olarak kendinize olan güveninizi açığa çıkarmanızdır” diyor.
  Saçlarınızda sürekli iddialı modelleri tercih ediyorsanız…
  Evde bile sanki kuaförden çıkmışsınız gibi iddialı modelleri tercih edenlerdenseniz, emir vermeyi seviyorsunuz ve çok tutarlısınız. Alan Pease’e göre, onun emirlerini dinlemek yerine kendinize göre hareket etmeyi tercih edenlerdensiniz.
  Vahşi ve açık saçlar…
  Saçlarınızın doğal halini sevenlerdenseniz, cildinizle barışıksınız demektir. Ian Kerner “Hayati seks ve aşk hakkında endişeniz yok. Yatakta hiç korkmadan hareket ediyorsunuz. Erotik olarak uyarılmak için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz” diyor.
  Dağınık topuzu sevenlerdenseniz…
  Aşk yuvasında çekicilik arzulayanlardansınız. Alan Pease “Kadının en seksi yeri boynudur ve siz bunu gösteriyorsanız daha romantik ve arzulu bir ilişki arayanlardansınız” diyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN