Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Dişilik kırmızı ruj sürmekle olmaz

  Bilinçaltı ve tantra uzmanı Seda Diker’in ilişkiye dair açıkladığı kurallara şaşıracaksınız!

  Mükemmel bir kadınsınız; hem seksi, hem zeki hem başarılı… Ama bu durum sizin gerçek bir dişi olduğunuz anlamına gelmez! Bakalım gerçek rolünüzü oynayabiliyor musunuz?

  ‘DİŞİLİK KIRMIZI RUJ SÜRMEK VE SEKSİ GİYİNMEK DEĞİLDİR’

  Peki dişilik nedir?

  – Dişi kadın yumuşaktır, kabul verendir. Ancak kabul vermek; kesinlikle ezilmek anlamına gelmez. Dişi kadın kişisel sınırlarını çizmek konusunda çok nettir fakat bunu sert bir dille ya da önyargıyla değil, uygun bir dille ifade eder. Gerçek dişi erkeğini kendi seçer! Asla seçilmez.

  – En önemlisi de duygularını doğru erkeğe akıtır. Özetle karşısındaki erkekten ve duygularından emin olmadan âşık olmaz. Ona hayatını, duygularını ve bedenini hemen açmaz. Önce ilişkiyi istediği kıvama getirip getiremeyeceğini tahlil eder, sonra harekete geçer. İlişkinin çerçevesini de kadın çizer. Zira çocuk vereceği erkeğin doğru insan olup olmadığını kolaylıkla anlayacaktır.

  Bu noktada; ‘Zaten erkeğimizi kendimiz seçmiyor muyuz?’ diye düşüneceğinizden eminim… O halde neden bu kadar aşk acısı çekiyoruz ya da hayal kırıklıkları yaşıyoruz?

  Güçlü kadın nasıl olur?

  – “Dişi kadın güçlüdür fakat bu güç çoğumuzun düşündüğü gibi kariyeri, bol parası olmak, her işini tek başına çekip çevirmek, zekâsını ve başarılarını sürekli ön plana çıkarmak, kendi ayakları üzerinde durup bir erkeğe muhtaç olmadan yaşamak demek değildir”, şimdiye kadar bize öğretilenin tersine!

  – “Sevdiği erkek ona değer vermediği, üzdüğü, terk ettiği zaman bile kendi ile barışık olan, dikey beslenebilen, yani yaratıcılık alanını aktive eden, sınırlarını çizebilen, kendine değer veren, arkadaşları ile ailesi ile zaman geçirebilen, kısacası kapısını kapattığı anda mutlu olabilen kadın güçlüdür.”

  Flört bir oyundur!

  Flört tekniklerine geçmeden önce kadın ve erkeğin fiziksel olarak farklı olduğunu, beyinlerinin farklı bölümlerini kullandıklarını öğrendik. Hepimizin bildiği fakat belki de zamanla unuttuğu hamile kalmak ve çocuk doğurmak görevi kadınlarda olduğu için bazı konularda daha dayanıklıydık. Buna karşılık genetik kodlarına göre erkek ise ailesini koruyup kollamak, gerekirse savaşmak görevine sahipti. Kısacası bir avcıydı ve mücadeleden hoşlanıyordu.

  İlk buluşma önemli

  Gerçek dişi flört etmenin partner seçiminde en önemli araç olduğunu bilmeliydi. İlişkinin başından itibaren karşısındaki erkeğe birtakım mesajlar vermeliydi. Örneğin ilk buluşmada erkek kadını mutlaka evinden almalı ve çıkılan yemeğin hesabını ödemeliydi. “Arabanız ve paranız olsa da bunu yapın. Çünkü ilk buluşma rolleri belirler ve o sizin için çaba göstermelidir.”

  Cinsel bir yakınlık kurulana kadar erkek hipnozdaydı ve flört teknikleri kullanılarak ilişki aşka tam da bu dönemde programlanmalıydı. Cinselliğin paylaşılması ile birlikte artık hipnozda olan taraf kadın oluyordu çünkü. Bu kez erkek ona kendi isteklerini ve şartlarını empoze etmeye başlıyordu.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN