Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Doç. Dr. Burhan Özalp Yağ Enjeksiyonu Hakkında Bilgi Verdi

  Doç. Dr. Burhan Özalp Yağ Enjeksiyonu Hakkında Bilgi Verdi.

  Ünlü doktor Doç. Dr. Burhan Özalp yağ dolgusu yani enjeksiyonu hakkında web sitemize özel bir yazı hazırladı…

  Öncelikle Yağ Dolgusu nedir ?

  YAĞ ENJEKSİYONU/ YAĞ DOLGUSU

  İnsanların yaşı ilerledikçe yüzdeki dolgunluk azalır ve göz altı, dudak yanak bileşkesi gibi alanlarda çöküklük ve derinleşmeler görülür. Bu durumun 2 temel nedeni vardır; yer çekimine bağlı dokularda gevşeme ile sarkma ve yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen yüzdeki yumuşak doku azalması. Bunun dışında, genetik yapıya bağlı olarak bazı kişilerin yüzü kendilerini rahatsız edecek kadar zayıf olabilmektedir.

  Yüzüne dolgu yaptırmak isteyen danışanlarımızın bir kısmı ise vücut olarak kilolu olsalar da zayıfladıklarında hemen yüzlerinden kilo verdiklerini söyleyen kişilerden oluşuyor. Bu kişilerde de dengeli ve orantılı yüz hatlarının oluşumunda yağ dolgusu oldukça etkili olmaktadır. Yine daha önce geçirilmiş diş abseleri, darbe veya travmaya sonrasında oluşan çöküklükler için yağ dolgusu ile onarım oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

  Türk kadınları genelde çekik gözlü kadınların yanakları gibi yanaklar istemektedir.  Yanaklardaki dolgunluk kadınları daha çekici hale getirmektedir. Bu nedenle bayanlar son yıllarda yanaklarına yap dolgusu yaptırmak istemektedir.

  Sizde yanaklarınıza yağ dolgusu yaptırmak isterseniz veya detaylı bir ücret bilgisi almak isterseniz Doç. Dr. Burhan Özalp‘ın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Kaynak : https://www.burhanozalp.com/guncel-yag-dolgusu/

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN