Perşembe, Nisan 18, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Doğru jean seçiminde dikkat etmeniz gerekenler!

  Hem şıklık hem spor bir tarz yakalamanızı sağlayan jeaninizi iyi seçin!

  Dolabımızın kurtarıcılar onlar. Şık olmaları kadar bizler için bir önemli diğer nokta rahat ve vücudumuza oturuyor olmalarıdır. Bunu anlayabilmek için ise dikkat etmeniz gerekenler arasında,

  Mağazayı bilin!
  Jean pantolonların genel olarak kendilerine ait beden ölçüleri olsa da, bu her mağaza için aynı kalıp olacak demek değildir. Bu nedenle ilk defa jean alacağınız bir mağazada uzun zaman geçirmeye hazır olun. Bedeninize en uygun olanı bulmak için her modeli denemeniz gerekebilir.

  Farklı stiller deneyin!
  Deneme kabinine birden fazla seçenekle gidin. Normalde giymediğiniz modellerden almaya korkmayın. Yani kitabı kabına göre yargılamayın. Sonunda çok iyi bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

  Zaman harcayın!
  Hiçbir şeyin kolay olmadığı gibi, jean seçimide kolay değildir. Onlarca model arasından vücudunuza en uygun olanı bulmak gerçekten zor bir iştir. İlk girdiğiniz mağazada istediğiniz gibi bulamayabilirsiniz. Fakat hemen sinirlenmenize gerek yok!

  Yürüyün!
  Denediğiniz jean’in rahatlığını ve üzerinize oturuşunu yürüyerek daha iyi anlarsınız. Hatta sadece yürümekle kalmayın aynı zamanda oturun, kalkın yani hareket edin. Jean’in vücudunuzda uyumunu hissedin.

  Ayakkabı seçimlerinizi düşünün!
  Yeni bir jean alırken, onlarla hangi ayakkabılarınızı giyeceğinizide düşünün. Jeanler topuklu ayakkabılarla giyildiğinde farklı durabilir. Eğer topuklu ayakkabıyla giyecekseniz, uzunluğundan emin olun. Düz ayakkabılarla giyecekseniz de, denediğiniz ve ölçüsü alınırken yanınızda bir düz ayakkabı bulundurmaya özen gösterin. Çünkü ayakkabısız alınan ölçü ile pantolonunuz ya yerleri süpürür ya da sanki üzerinizde eskimiş gibi tuhaf durur.

  Cep pozisyonlarına dikkat!
  Jeande ceplerin nerelerde olduklarına dikkat edin. Doğru bir pozisyon her şeyi değiştirebilir. Bu nedenle dar ve küçük cepler her zaman daha güzel görünür.

  Fiyat aralığı!
  Kendinize bir bütçe belirleyin. Kaliteli bir jean şüphesiz ki, size pahalıya patlayacak. Ama kaliteli bir jean için çok fazla para ödemenize gerek kalmayabilir. Bunun için daha önce alışveriş yapmadığınız yerlere burun kıvırmayın.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN