Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Düğününüzün En Özel Hatıraları

  Düğün fotoğrafları hayatınızın en özel anları arasında yer almaktadır. Geçmiş zamanlarda tercih edilen stüdyo ortamındaki fotoğraflar bugün yerini daha doğal, özel ve renkli mekânlara bırakmıştır. Bu özel gününüzden geriye mutlu kareler kalmasını istiyorsanız mutlaka profesyonel bir ekipten destek almalısınız. Düğün fotoğraflarınızı çekecek ekiple önceden tanışmak ve talepleriniz hakkında karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunmak ise çekim günü büyük bir rahatlık yaşanmasını sağlayacaktır. Özel gününüze ait fotoğrafları çeken ekiple iyi ve doğru bir iletişim kurabilmek güzel fotoğraflar elde edilmesini sağlayacaktır. Her düğün sahibinin kendi özel taleplerine göre hazırlanacak mekân ve malzeme desteği tam da istediğiniz pozların yakalanmasını ve bir ömür boyu size eşlik edecek fotoğrafların çekilmesini ve samimi pozların yakalanabilmesini sağlayacaktır.

  Şehir telaşından biraz olsun uzaklaşmak ve anılarını deniz ve doğayla bütünleştirmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Büyükada veya Kınalıada özellikle bahar düğünü sahiplerinin vazgeçemedikleri alanlar arasında yer almaktadır. Gelin ve damadın ne istediğini net bir şekilde belirleyebilen ekipler hazırlıklarını bu doğrultuda yapar ve her özel anı yakalamak için de özel çaba sarf eder. İşini başarılı bir şekilde tamamlayacak olan fotoğrafçının tüm gün boyunca eşlerin etrafında dolaşması ancak onları rahatsız etmeden önemli anları kaydetmesi gerekmektedir. Aile büyüklerinin haklı gururunun ve düğünün başrol oyuncuları olan çiftin arkadaşları ile verecekleri mutlu anların en doğal halinin yakalanması düğün fotoğraflarının da güzel olması ile doğru orantılıdır. Trafik telaşından kurtulmak isteyen ve İstanbul Anadolu yakasında bir törenle evlenecek olan çiftlerin tercih ettikleri mekânlar arasında ise Validebağ Korusu, Özgürlük Parkı ve Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi yer alırken, bu alanlarda yapılacak çekimler için ekstra ücret ödenmeyeceğinin de bilinmesi gerekmektedir.

  Düğün filminin bütününü yansıtan fotoğraflar bazen çok özel bir detayı yakalar ve bu aşamada söze gerek kalmaz. Farklı fotoğraflar yakalamak istiyorsanız değişik aksesuarlar da kullanmanız gerekmektedir. Düğün fotoğrafları çekilirken ekibin ve ekipmanın önemi hemen her şeyden daha büyüktür. Kaliteli bir iş ortaya çıkarmak için kaliteli malzemelerin kullanılması da son derece önemlidir. Kaliteli ve sorunsuz bir çekim süreci mutlu çifti ve ailesini rahatlatırken hayata atılacak bu yeni adımında başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Toplumumuzda özel bir anlamı olan düğünlerin yine en önemli belgeleri olan fotoğraflarınızı güvenilir ellere emanet etmeniz bir ömür boyu sürecek mutluluğunuz için önemli bir başlangıç olacaktır. Kaliteli ve modern bir fotoğraf çekiminin önemi vurgulanırken yaşanan her şeye tanıklık edecek olan video çekiminin de ihmal edilmemesi gerekmektedir. ‘’ EVET ‘’ dediğiniz anı ve imzaları atmanızdan konuklarınızı karşılamaya, pasta kesişinizden ilk dansınıza kadar yaşadığını her anı kayıt altına alan video çekimleri de son derece önemli bir iştir.

  Günümüzde düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren kaliteli ekipler sizlere sundukları özel paketler ile farkı yakalamanızı sağlayacaktır. Bu paketler içerisinden sadece dış çekim hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz hazırlıklarınızın yapıldığı anları da ölümsüzleştirebilirsiniz. Hazırlık ve dış çekimin birleştirildiği paketler ile elinizde daha çok hatıra biriktirebilirsiniz. Düğün hikâyenizin tamamını kayıt altına almak için ise hazırlık aşamasından başlayarak dış mekân çekimlerine ve ardından da düğün boyunca yakalanacak özel pozlara sahip olabilirsiniz.  Gelin ve damadı her aşamada rahatlatarak sevgi dolu bir çekim süreci yaşamak sonuçlarında başarılı olmasını sağlayacaktır. Düğün resimlerinizin ileride çocuklarınız ile paylaşabileceğiniz en değerli belgeler olduğunu aklınızdan sakın çıkartmayın. Hayat anılar olduğu zaman güzeldir ve anıların hafızamızda yer etmesini sağlayan en önemli tanıklar ise fotoğraflardır.

  www.dugunografi.net

  Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Emre Kasap

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN