Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Ebru Şallı Kuliste terör estirmiş

  Ünlü manken Ebru Şallı geçtiğimiz ay katıldığı bir kumaş defilesinde kaos yaşattı.

  Son zamanlarda sadece özel defilelerde yer alan Şallı, podyum geçişi sırasında kendisinin hemen arkasından çıkacak olan şarkıcı Yelda Başaran’ı azarladığı öğrenildi. Boyunun 1.72cm olmasından dolayısı şarkıcıyla yan yana gelmek istemeyen Şallı’nın “Bana bak, sakın arkamdan çıkma! Ben gelmeden podyuma çıkarsan, sana burayı dar ederim” dediği iddia edildi.
  MÜDAHALE EDİLDİ
  Normal mankenlerden daha kısa olmasından dolayı medyada sık sık eleştirilen 1.65 boyundaki Ebru Şallı’nın, Başaran’a gösterdiği tepki sonrası, defilenin koreografı duruma hemen müdahale etti. Tartışmanın sonu ermesiyle ünlü manken podyumda yalnız başına yürüdü.
  “DAVRANIŞ SORUNDU”
  Konu hakkında BUGÜN’e konuşan şarkıcı Yelda Başaran, “Ebru’nun yaptığı bu davranış çok çirkindi. Sonuçta ben manken değilim. Orada da konuk sanatçı olarak bulundum. Sadece birkaç dakikalığına podyumda yürüyecektim” diye konuştu.
  TAM BİR CAHİL CESARETİ
  Şarkıcı kendisine yapılan bu hareketi saygısızca bulurken, Ebru Şallı’nın ekranlardaki sportmen kişiliğini de ticarete döktüğünü ifade etti. Başaran, “Platesi adeta mucizevi bir iksir olarak şova dönüştürüp rant sağlaması tam bir cahil cesareti” dedi.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN