Salı, Ocak 31, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Elektrikli Süpürge ile Bir Çırpıda Temizlik

  Kısıtlı vakitlere sığdırılan temizlik işlerinde pratik olmamızı sağlayan elektronik temizlik aletleri her zaman hayatımızı kolaylaştırıyor. Pratik ev temizlik aletleri arasında liderliğini koruyan elektrikli süpürge ile temizliğin süresi oldukça kısalıyor. Son teknolojik özelliklere sahip elektrik süpürgesi üstün çekiş gücü ile en ulaşılamayacak yerleri rahatlıkla süpürüyor. Evinizde yoğun tozlu zeminlerin süpürülmesi gerekiyorsa güçlü bir elektrik süpürgesi seçimi oldukça önemlidir. Güçlü çekiş gücüne sahip elektrik süpürgeleri mükemmel bir performans sergiliyor. Koltuklara yapışan tüy ve saçları, perde üzerindeki tozları, parke ve halıları en iyi şekilde süpürmeye yarayan elektrikli süpürge modelleri zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Yerde bir toz tanesi bile kalmayana kadar detaylı temizlik imkanı sağlayan elektrikli süpürge yeni eklenen birçok üstün özellik sayesinde klasik bir elektrikli süpürge olmaktan çıkıyor.

  Arnica Elektrikli Süpürge Modelleri ile Tek Bir Toz Kalmasın

  Elektrikli ev aletlerinde 60 yılı aşkın deneyimini sunan Arnica, Türkiye’nin ödüllü markaları arasında yer alıyor. Kullanıcıların ev temizliğini keyifli hale getiren Arnica elektrik süpürgesi modelleri estetik tasarımları ve yenilikçi teknolojileri ile öne çıkıyor. Arnica elektrikli süpürge yıkanabilir toz torbalı çeşitleri, geniş hacimli toz torbasız modelleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Geniş erişim sağlayan kablo boyları, üstün emiş gücü hiçbir toz ve kir barındırmıyor. Ultra sessiz Arnica elektrik süpürgesi, gürültüyü minimuma indirerek her saat temizlik yapabilmenizi sağlıyor. Farklı temizleme başlıklarıyla da fonksiyonel bir kullanım yaratarak, perde, koltuk ve zor ulaşılan yerleri temizlemeyi sağlayarak dip köşe süpürme imkanı tanıyor. Ayrıca daha uygun elektrikli süpürge fiyatları ile bütçenizi yormuyor. A enerji sınıfı süpürgeleriyle de elektrik faturanızı düşürmeye yardımcı olan enerji dostu elektrikli süpürgeler evinizin vazgeçilmez yardımcısı olmaya hazır!

  Cyclone Max Teknolojisi Her Noktayı Süpürür

  En iyi elektrik süpürgesi markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Arnica, son çıkan kullanıcı dostu özelliklerine sahip makineleri ile temizliği kabusa çevirmeyi önlüyor. Tasarım ödüllerini toplamış olan Arnica Vesta, üstün emiş gücü sunan Cyclone Max teknolojisi ve süpürmeyi kolaylaştıran yüksek performanslı süpürme ucuna sahiptir. Bu yeni elektrikli süpürgenin toz torbasız geniş haznesi kolaylıkla çıkartılıp boşaltılıyor. Süpürge uzun kablosuyla 9 metreye varan erişim alanı sağlıyor. Bir diğer yepyeni model olan Arnica Lotus elektrikli süpürge yüksek emiş gücü ile etkin temizliği sevenlerin tercihi olabilir. Elektrik süpürgesinin ultra bariyer hortumu ve teleskopik emiş borusu mükemmel temizlik imkanı sunuyor. 4,5 lt geniş toz haznesi ve torbanın durumunu gösteren göstergesi ile kapağı açmaya gerek kalmadan toz durumunu görmenizi sağlıyor.

  Arnica Tesla elektrikli süpürge serisi ultra sessiz özellik ve ergonomik kullanım ayrıcalıklarıyla en beğenilen Arnica elektrik süpürgesi modelleri arasında yer alıyor. Arnica Tesla Ergo Active, Cylone Max teknolojisi, 2in1 Ergo Active yüksek performanslı süpürme ucu ve ultra sessiz özelliği ile fark yaratır. Tek elle açılan 3 lt toz haznesi, uzaktan kumanda özelliği, toz haznesinin yerine oturmasına gerek kalmadan ve kapak açıkken bile çalışınca otomatik kapanma özelliği, kullanıcıya zahmetsiz temizlik kolaylığı sunuyor. Bir diğer Arnica Tesla modeli olan Arnica Tesla Premium elektrikli süpürge ise, ergonomik tutuş rahatlığı ve manevra özelliği sayesinde yorulmayı sevmeyenler için harika bir tercih olabilir. Bu üstün teknolojiye sahip elektrikli süpürge, yüksek verimli 3 kademeli filtre ve temizlenebilir Hepa 13 filtresi ile evinizi tozlardan arındırmaya yardımcı oluyor. Siz de evinizin ihtiyacı olan özelliklere sahip Arnica elektrik süpürgesini seçebilir, güvenli alışveriş seçenekleri ile zahmetsizce siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN