Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Erkek arkadaşınız için romantik fikirler

  Erkek arkadaşınızla geçirebileceğiniz romantik dakikalar için fikirler mi arıyorsunuz? Kalbini eritin, unutulmaz anlar yaşatın ve ona basitçe onu ne kadar sevdiğinizi gösterin.

  Zaman zaman her ilişki romantizm açısından can çekişir. Peki bunu nasıl düzeltebilirsiniz? Biraz romantizm eklemek istiyorsanız önce aranızda olan duvarları kaldırın, ve aşkın sizi sarmasına izin verin. Eğer arada kalkmamış duvarlar varken romantik olmaya çalışıyorsanız bu çok eğreti olur. Romantizm ortada aşk varsa olur ve onun önünde hiçbir şey duramaz.  Yapabileceğiniz en iyi şey, romantizmin sizin aranızda her daim olmasına izin vermenizdir. Böyle olduğu zaman romantik fikirler doğal olarak sürekli aklınıza gelecek. Erkek arkadaşınızla aranızdaki doğruluk ve samimiyeti nasıl sağlayacaksınız? Birinci anahtar incinebilirlik. Erkekler kendilerini incinebilir ve hassas gösteren kadınlardan hoşlanırlar. Hassasiyet ve zayıf noktalarınızı ortaya çıkarmak ayna etkisi yaratacak ve onu sizinle birlikteyken daha hassas olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle aşağıdaki önerilerimizi dikkatli okuyun.

  Kulağına fısıldayın.
  kelimelerinizle romantik dakikalar yaşayın. Fısıldadığınız cümle tüm bedeninde yankılanacak ve kalbini aydınlatacaktır. Ona ne kadar çekici olduğunu söyleyin. Ona ne kadar seksi, yakışıklı olduğunuzu söylemenize bayılacaktır. “Çok yakışıklısın”, “Harikasın” gibi basit kelimeler bile onu göklere çıkaracaktır.

  Aynaya mesaj yazın.
  Bir dahaki sefere banyodan sonra oluşan buharı romantik dakikalarınıza alet edin. Buhar kaplayan aynaya romantik bir mesaj bırakın. “Seni seviyorum”, “Çok çekicisin” gibi komik ama romantik mesajlar işinize yarayabilir.

  Romantik bir buluşma ayarlayın.
  Romantik buluşmalar sadece çok iyi restoranlarda mum ışığında olmaz. Kitapçıda, spada veya bir kanoda bile romantik dakikalar yaratabilirsiniz.

  Aşk mektupları yazın.
  Aşk mektupları zamansızdır. Tarih boyunca aşkın en iyi ifade edildiği şeyler olmuşlardır. Onu ne kadar sevdiğinizi, sizin için ne ifade ettiğini ve hayatınızda olmasından ne kadar minnettar olduğunuz yazın.  Unutulmaz bir mektup olması için çabalayın. Kırtasiyelerden kaliteli ve özel mektuo kağıtları, zarflar ve kalemler alın. Unutmayın mektubu aşkınızı ifade etmek için yazıyorsunuz.

  Şaşırtın
  Süprizler komik ve romantiktir. Ayrıca sonsuza kadar unutulmazlar. İlişkinize doğallık eklerler. Eve gelirken en sevdiği cipsi alın. Bir haftasonu kaçamağı planlayın. Bir futbol maçına ikiniz için bilet alın. En sevdiği yemeği yapın. Gün içinde onu ne kadar sevdiğinizi anlatan kısa ve öz, sizin aranızda olan bir espiriyi mesaj atın. Küçük veya büyük olması öneli değildir, her ikiside onun harika hissetmesini sağlar.

  Yeni bir öpücük deneyin.
  Öpüşme romantizme eşittir. Neden onu farklı şekilde öpmüyorsunuz?

  Rujlu öpücük
  Kırmızı rujunuzu sürdünüz. Şimdi gidip onu her yerinden öpmeye başlayın. Banyo aynası, arabasının dikiz aynası da uygun yerler olabilir. Sizi hatırlatacak Bir şey bırakın.

  Kendiniz yaptığınız birşeyi hediye edin.
  El işi yapmayı seviyormusunuz? Bu konuda yetenekliyseniz, erkek arkadaşınıza kendi yaptığınız hediyelerden verin. Mesela ikinizin resimlerinden oluşan bir kolaj olabilir. Kendi yaptığınız hediyeler ona ne kadar değer verdiğinizi göstermenin en iyi yoludur.

  Bunlar romantik fikirlerden sadece birkaçı. Romantik dürtüleriniz uyandı mı? Şimdi yaratıcı ve ne kadar hassas olduğunuzu göstermenin zamanı.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN