Perşembe, Nisan 18, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Erkek arkadaşınızın keyif alacağı bir akşam için 4 öneri

  Sevgiliniz için eğlenceli bir akşam hazırlamak o kadar da zor değil!

  Onları alışverişe götürmeye, romantik komediler izlemeye, bize feminen hediyeler almaya ve nefret ettikleri bir çok şeyi yapmaya zorluyoruz. Neden bir kerede siz onun istediği şekilde bir gün geçirmiyorsunuz? İşte erkek arkadaşınızın hoşuna gidecek 5 buluşma önerisi…

  Sevgiliniz için eğlenceli bir akşam hazırlamak o kadar da zor değil!
  Yanan mumlar, güller, loş bir ışık ve hafif müzik evet kızlar için en ideal, başbaşa geçirilebilecek romantik bir gece örneği. Çoğu erkekte klişe olan bu yemeklere alışmışlardır. Fakat bir sefer olsun bu geceyi onun için özel hale getirin.

  Bira ve çerezleri hazırlayın!
  Kadınlar ne kadar çok şarap tadımlarını ve daha klasik yemeklerden hoşlansalarda erkekler daha rahat buluşmaları severler. Mesela evde, masa yerine koltuğunuzun önündeki sehpa üzerine biralarınızı masaya koyun, cips ve çerez tabakları hazırlayın. Onun sevebileceği bir aksiyon filmini de hazırlayın. İşte tam onun istediği gibi bir akşam tamamlandı gibi. Tek yapmanız gereken en rahat kıyafetlerinizle onu karşılayın. Tüm gün uğraştırıcı yemeklerle uğraşmak yerine akşam yemeği için tercihinizi pizza gibi hazır yemeklerden yana kullanabilirsiniz.

  Maç biletlerini siz alın!
  Bir derbi için ikinize bir bilet alın. O nasıl sizinle tüm gün alışveriş merkezinde “O mu?, Bu mu?” arasında seçim yapmanıza katlanıyorsa, sizde sadece bir gün 90 dakika onunla birlikte, onun istediği bir şeyi yapıyor olmanın keyfini çıkarın. Sevmek zorunda değiliz ama en azından onun sevdiği bir şeyde ona eşlik ederek yaşattığınız harika bir akşamın mutluluğu paha biçilmez.

  Bowling’e gidin!
  Kalabalık bir grupla bowling’e gitmeye ne dersiniz? Sizin ve onun arkadaşlarının olacağı bir bowling gecesi düzenleyin. Kesinlikle “Ben yapamam” demeyin. Burada amacınız sizin ne kadar iyi oynadığınız değil, sevgilinize onun zevk aldığı şeylerden sizin de zevk aldığınızı göstermek.

  Video oyun geceleri düzenleyin!
  Son senelerde hızla yükselen video oyunları modası, birbirinden cazip oyunlarla erkekleri eve hapsediyor. Siz bu durumdan ne kadar rahatsız olsanız da, ilişkinizde birbirinizin zevklerine saygı duymanız gerekir bu nedenle sevgilinizin erkek arkadaşları ile rahatça oyun oynayabilmesi için onları eve davet edin. Yemek masasına ise kendi ellerinizle hazırladığınız tadımlıkları açık büfe şeklinde dizin. Onlar oyun oynarken, sizde bir köşede erkek arkadaşınızın mutluluğunu izleyerek eğlenin.

  hthayat.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN