Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Erkek ‘Başım Ağrıyor’ Derse !

  Kadınların en yaygın ve en eski bahanelerinden biri ‘Başım Ağrıyor’ artık erkeklerinde sıkça kullandığı bir cümle haline geldi. Günlük yaşamın gerginliği, stresi, geçim sıkıntıları, maddi sorunlar ve yaşam çabası erkeklerin cinselliği ikinci plana atabilmesine sebep oluyor. Uzmanların görüşleri, aklı rahat ve huzurlu olmayan erkeklerin cinsel istekliliklerinde gerilemeler olmasının normal olduğu yönünde.

  Endişelenmek Gerekiyor Mu ?
  Erkekler için isteksizlik hali oldukça önemli bir konu. Normalde gün içinde bile defalarca akıllarına cinsellik gelmesine rağmen içinde bulundukları dönem süresince cinselliği düşünmemek ve isteksiz olmak endişe duymalarına neden olabilir. Partnerinizin isteksizliğinin altında mutlaka bir neden yattığını unutmayın. Ona desktek vermeniz çok önemli. Sinirlenmek, kırılmak, bağırmak veya rencide etmek asla yapmamanız gereken bir şey.

  Erkekler için karşısındaki kadını özellikle cinsel anlamda doyuramadığını hissetmek oldukça yıpratıcıdır. Kendilerini güçsüz ve yetersiz hissederler. Ona gereğinden fazla telkinde bulunursanız kaş yapayım derken göz çıkartmış olacaksınız. Motive olmasını ve sizi özlediğini beynine hatırlatabilmesi için sizde biraz çaba harcayabilir ve onu cezbetmenin yollarını arayabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN