Cuma, Eylül 24, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Erkekler kadınların ruj rengi hakkında ne düşünüyor?

  Çarpıcı kırmızı dudaklar ya da göz kamaştırıcı pembeler…

  Dudaklarınızda farklı renkler denemekten hoşlanıyorsanız, yeni aldığınız rujunuzu kullanmadan önce erkeklerin ruj renkleri hakkında ne düşündüğünü okumadan geçmeyin. Yahoo’nun, Men’s Health dergisi editörü Matt Bean ile yaptığı röportajda, Bean’e birkaç ünlünün ruj renkleri hakkında ne düşündüğü sorulmuş. İşte cevaplar;

  Taylor Swift’in klasik kırmızı ruju
  Bu bana bakın rengidir. Tüm dikkatleri üzerime çekmek istiyorum rengidir. Eğer kız arkadaşlarınızla bir barda oturuyor ve birileri ile tanışmak istiyorsanız bu renk tam aradığınız renk.

  Blake Lively’nin ateşli pembe ruju
  Bu pembe klasik ve romantik tonlarda pembe değil. Bu renkte daha çok punk, rock yıldızı ve maceracı bir hava var. Bu sizin biraz marjinallikten korkmadığınızı yansıtan bir renktir. Bu rengi süren kızlar iyi müzik dinler ve romantik bir külkedisi değildir.

  Ronney Mara’nın koyu mor ruju
  Bu risk almaktan korkmuyorum diye bağıran bir renk. Biraz naif ve aynı zamanda fark yaratan kadınlardan olduğunu gösterir. Karanlık bir yanı yoktur ama farklıdır. Doğru kadında koyu renk ruj ilgi çekicidir.

  Jennifer Lopez’in doğal renklerdeki ruju
  Cildinizle aynı renk ruj sürdüğünüzde cesede ya da çok uzun süre soğuk bir yerde kalmış birine benziyorsunuz. Bu renk çok sıkıcı. Nötr renkler kullanılan dudaklar aynı zamanda cam kaplı çöreğe benziyor.

  Kristen Dunst’ın açık turuncu ruju
  Bu, “Fanta ister misin?” sorusunu aklıma getiriyor. Yani bu renk ruj kullanan kızların farklı ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğu anlaşılıyor. Ayrıca kendine olan güvenlerinin de yüksek olduğunu düşünüyorum. Yeni şeyler denemekten korkmadıklarını düşünürüm.

  Lady Gaga’nın metalik ruju
  Bu tam bir genç kız işi. Yani biraz olgunsanız ve ciddi bir hayatınız varsa, bu ruj basit gösterir. Parıltılı materyaller bana açıkçası striptiz kulüplerini andırıyor. Ayrıca bu parıltılar her yere bulaşıyor.

  kaynak:hthayat.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN