Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Erkeklerde Ayrılık Sonrası Acı Çekiyor mu?

  Biten bir ilişkiden sonra sadece kadınların üzüldüğünü mü sanıyorsanız? O halde yanılıyorsunuz. Çünkü biten ilişkinin ardından erkekler de en az kadınlar kadar acı çekiyor…

  Erkekler Ayrılık Sonrası Acı Çekiyor mu?

  Peki, bir erkek terk edildiğinde neler yapar?

  Birinci gün

  Aslında erkekler, terk edildiklerinin 1′inci gününde ne olduğunu anlayamaz. Kendilerini, bekar olduklarına inandırmak istemezler. Henüz yara sıcaktır ve şok devam etmektedir. Bekâr hayatının ilk saatlerinde çekingenlik gözle görülür şekilde kendisini hissettirir. İlk gün, telefon beklemekle ve kapıyı gözetlemekle geçer.

  alkol erkek

  İlk hafta

  Acı gerçek, arkadaşların durumu teyit etmek istemesiyle kendisini belli eder. İlişkinin sağlığında kanka olan çiftler, iyi niyet telefonları açar. Sonunda çöküşü ağırlaştıracak olsa da telefonlar can simididir. Ümidin tükendiği, saatler geçtikçe anlaşılır. Arkadaşlarla gece aleme çıkılır, alkol alınır.

  aglayan erkek

  İkinci hafta

  Ayrılık acısı tam anlamıyla oturmaya başlar. Artık erkeğin içi acımaktadır. Gittikçe kabuğuna çekilen beyefendi, evde tek başına vakit geçirmeye çalışır. Fotoğraflar masaya dökülür. Ağlamalar, sızlamalar, salya sümük hönkürmeler, “Ben nerede yanlış yaptım” feryatları duyulur. Şiddetli uykusuzluk çekildiğinden, saç-sakal traşı olunmaz. Terk edilmenin acısına göre, yoğun saç dökülmesi olabilir.

  mutlu erkek

  1 ay sonra

  Bekarlığa alışma dönemidir. Arkadaş profili değişir ve bekâr arkadaşlar çoğalır. Kültürü yüksek olanlar dans etmeye, resim yapmaya başlarlar. Terk edilen erkeğin yalnız kalmaya dayanamadığı bir dönemdir. Bütün arkadaşlarına sinema, kahve, yemek davetleri yapar.

  aksam yemegi

  2 ay sonra

  Erkeklerin aşk acıları, terk edildikten 45 gün sonra son bulur. Yeni bir sevgili, geçmişte yaşanan sızıntılı bir terk edilişin ıstıraplarını dindirmede son derece başarılıdır. Büyük bir terk edilme vakası yaşayan erkeklerin acı duvarı yükselir. Terk edilmek, erkekleri olgunlaştırır.

  kaynak: womenist.net

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN