Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Erkeklerden bir açıklama:’Pembe giyen kadınlar olgun değil’

  Kadınların merak ettiği konulardan biri idi : Erkekler kadınlar hakkındaki düşüncelerini açıkladı…

  Kadınlar zaman zaman erkeklerin kendileri hakkında neler düşündüğü konusunda çeşitli fikirler ortaya atar ve bunların üzerine uzun tartışmalara girerler.Kolu komşu , arkadaş ortamlarında bir araya gelip bu tarz konuşmlara da bayılırız ayrıca..

  Bir kadın dergisi kadınların erkeklerin kafasından geçenleri anlamaya çalışmalarına yardımcı olmak için erkekleri konuşturdu. Erkekler kız arkadaşlarının cep telefonuyla konuşmasından, giyim zevklerine kadar bir çok konuda fikirlerini söylediler.Bakalım biz kadınlar hakkında erkeklerin deyişleri nelermiş..

  YAŞINI SAKLAYAN KADINLAR

  Biz kadınlarne yaşımızın sorulmasında nede söylemekten hoşlanırız.Hele bide Soran erkek ise;seyreyle cümbüşü…

  Erkekler yaşını söylememekte ısrar eden kadınların biyolojik saatinin hızla çalıştığını düşünüyor. Erkekler bunu onların bir ilişki başladıktan 3 hafta sonra evlilik planları yapmaya başlayacağının bir işareti olarak görüyor.

  Bu kadarda korkunç bir fikir değil evlilik fikri ama nedense uzun süreli ilişkiler erkeklere daha cazip geliyor..

  SPOR SALONUNA BİRİBİRİNE UYUMLU KIYAFETLERLE GİDENLER

  Erkekler spor salonuna gitmenin sadece spora odaklanmak olduğuna inanıyor. Dolayısıyla onlara göre spor yaparken özenli kıyafetler giyen kadınlar yaptıkları aktiviteden çok etraftakilerin kendisi hakkında ne düşündüğüne odaklanıyor.

  PEMBE DÜŞKÜNÜ KADINLAR

  Erkekler pembe renge çok düşkün olan kadınları olgun bulmadıklarını itiraf ediyor. Çok fazla sayıda pembe eşya, kıyafetl satın alan kadınların ergenlik yıllarına özgü bir alışkanlığı sürdürmeye çalıştıklarını söyleyen erkekler kadınların o yıllardan kopamadıklarını düşünüyor.

  SEVGİLİSİNE RAKİP OLMAYA ÇALIŞAN KADINLARDA SIRA

  Erkekler kız arkadaşlarına sıradışı hikayeler anlatmayı sevdiklerini söylüyor. Fakat eğer sevgilileri bu hikayelere karşılık olarak anlatacak daha enteresan şeyler buluyorsa o zaman doğan rekabet ortamından rahatsız olduklarını saklamıyorlar.

  CEP TELEFONUNU ELİNDEN DÜŞÜRMEYEN KADINLARDA ŞİMDİ DE

  Erkekler özellikle kendileriyle birlikteyken cep telefonlarını ellerinden düşürmeyen kadınların sosyal paylaşım sitelerinde dolandığını düşünüyor. Bu konu da onları az da olsa rahatsız ediyor.Ama kendiellerinden telefon hiç düşmüyor ve biz kadınlar nedense aman iştendir deyip kendimizi avutuyoruz..

   

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN