Pazartesi, Nisan 15, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Erkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik

  Hayalinizdeki erkeği etkilemek istiyorsanız bu beş özellikten kaçının!

  Hayalinizdeki erkeği etkilemek veya kendinize uygun bir eş bulma şansını arttırmak istiyorsanız işte erkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik…

  Patroniçeler

  Güçlü, kararlı ve gözü zaman zaman kendinden başka kimseyi görmeyen kadınlar erkeklerin gözünü korkutur. Özellikle patron olan kadınlar bu konuda biraz şanssızdır. Eğer işinizin patronuysanız hoşlandığınız kişi sadece bir iş ilişkisiyle yetinmeye karar verebilir.

  Kararsızlar

  Kararlılar kadar hiçbir konuda fikir sahibi olmayan kadınlar da pek tercih edilmemektedir. Karar vermek için sürekli birinin fikrine başvuranlar bir süre sonra karşısındakileri zorlamaktadır.

  ‘Fazla’ arkadaş

  Eşlerin arkadaş gibi rahatça davranabilmesi elbette çok keyiflidir. Birlikte rahat hareket etmek güzeldir. Ancak evde futbol izleyen, elinde bira göbeğini kaşıyarak uzanan bir kadın bir süre sonra çekiciliğini kaybedebilir.

  Prensesler

  Hiçbir işin altından kalkamayan, hatta teşebbüs bile etmeyen, el bebek gül bebek “prensesler” ilk görüşte bakımlı ve çekici gelebilir. Ancak iş evliliğe veya bir ilişkiye geldiğinde bir süre sonra parmağını bile kıpırdatmayan bir kadın çekici olmayacaktır.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN