Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Erkeklerin Vazgeçemedikleri Sinir Bozucu Davranışları

  Kadınların erkeklerde değiştiremediği sinir bozucu 10 davranış!!

  Erkekler farklı özelliklerinin yanı sıra bazı alışkanlıklara da sahipler.Hoşlanmadığımız  bazı alışkanlıklarını da doğal olarak kadınlar değiştirmek isteyebiliyor. Bunu bazıları başarıyor bazıları başaramıyor.Bu durumda bazı sitelerdeki bilgilere başvurabiliriz.

  Koltuk alışkanlığı
  Erkeklerin hayatları boyunca vazgeçemeyecekleri eşyalar vardır. Hatta bu eşyalar onlar için bazen o kadar önemlidir ki; erkek sevgilisiyle buluşmak yerine o eşyayla kalmayı bile tercih edebilir. Bunların en başında rahat bir koltuk gelmektedir. Herkes rahat bir koltukta oturmaktan ya da uzanmaktan hoşlanır ama erkeklerle koltuklar arasında farklı bir bağı vardır.Bu bağı kadınlar kendilerine göre değerlendirip kıskançlığa dönüştürebiliyorlar.

  Bu yüzden kadınların, onları bir süreliğine koltuğundan ayıracak iyi programlar yapması gereklidir. Programlar yapın ama eski koltuğu modern bulduğunuz yeni bir tasarımla değiştirmeyin. Bu ayrılık sebebi olabilir.Eğer imkanınız varsa koltuk yerine sevgilinizin aklındaki bu alışkanlığı değiştirin.

  Uyku alışkanlıkları
  İki tip uyku alışkanlığı vardır. Birincisi; erken yatıp erken kalkmayı sever ve ne olursa olsun uykusundan ödün vermeyenler. İkincisi de; çok geç yatıp buna rağmen erken kalkabilen ve sizin de aynı miktarda uyumanızı isteyen erkeklerdir.

  Bazı erkekler, eğer bir kadın erken yatmayı seviyorlarsa, erkek, kadının kendini suçlu hissedebilecek şekilde bunu ona karşı kullanır.Size düşen buna izin vermemek .

  Bir erkek geç saatlere kadar uyumayı seviyorsa onu asla erkenden uyandıramazsınız. Erkek arkadaşınızın uyku saatleriyle ilgili bir problem yaşıyorsanız onun size uyum sağlamasını beklemek yerine kendinize o uyurken uğraşabileceğiniz başka hobiler bulun.Yada ona hobi alışkanlıkları edinmesini sağlayın.

  Dedikodu
  Erkekler dedikodu konusunda kadınları suçlarlar ancak kendilerinin daha fazla dedikodu yaptığını kabul etmezler. Nedenonlar sadece paylaşırlar öyle değilmi?Kadınlar, başkalarının kulağına gitmesin diye yüzeysel konuşur, erkekler ise konuyu detaylandırırlar.Buda yine onlarca detaylı dertleşm olur.

  Bir dedikoduyu bir kız arkadaşınıza anlatmak yerine erkek arkadaşınıza anlatırsanız bu hata olur.Erkekler kadınca şeylerden hiç hoşlanmazlar örneğin benim eşimdenefret eder. Çünkü konu erkekler tarafından konuşulursa asla unutulmaz. Ama kadınlar önemini yitiren konuların üzerinde durmaz.erkeklerse ilerde karşınıza çıkarır madem konuşma,  muhatap olma gibi şeylerlekonuyu kestirip atarlar.

  Arkadaşları
  Her kadın sevgilisinin en az bir arkadaşından hoşlanmaz. Bu kişileri, ilişkileri için tehdit unsuru olarak görürler. Eğer sevgilinizin arkadaşları ilişkinizde problem yaratıyorsa, bu durumu sevgilinize anlatmak yerine arkadaşlarına iyi davranmaya başlayın. Bu sayede sorunun sizde mi arkadaşlarınızda mı olduğunu anlamasını sağlayın.

  Erkek arkadaşlarıyla buluşmak istediğinde sorun çıkarmazsanız, bu davranışınız onun arkadaşları tarafından sevilmenizi sağlayacaktır. Ve arkadaşları ona sizi kaçırmaması gerektiğini söyleyeceklerdir.

  Erkeğin arkadaşı vazgeçilmezdir.Unutmayın onlarlada anlaşmaya çaışın.

  Telefonla konuşma

  Erkeklerin en vazgeçilmezidetelefonu ve rehberidir asla kurcalama.
  İlişkinizin ilk başlarında tabii ki birbirinizi tanımak için daha çok konuşacaksınız ama aslında sevgilinizin telefonla konuşmaktan sıkıldığını öğrendiğinixde kırılabilirsiniz. Bu yüzden telefonda tartışmayın. Çünkü sinirli olduğu için sizi dinlemeyecektir ya da telefonu kapatmak için bahaneler üretecektir.en iyisi sakin bir zamanını kollamak olur.

  Giyim tarzları
  Modayı takip etmek kadınlar için ne kadar zevkliyse erkekler için de bir o kadar boşa zaman harcamak anlamına gelir.

  Erkekleri aslabirlikte alışveriş yapmak için ikna edemezsiniz zira kaçarlar.

  Spor giyinen sevgilinizin giyim tarzını değiştirmeyi düşünüyorsanız ona kendi zevkinize göre hediye alabilirsiniz. En azından sizi mutlu etmek için giyecektir.Sonrasındada zorlamayı sakın bu hareket ancak kendinizden soğutmak olur. Onun bu haline iltifat etmeniz de onu mutlu edip, cesaretlendirecektir.

  Televizyon ve kumanda hakimiyeti

  Kumanda hakimiyeti her zamaniçin erkektedir asla bunu elinden almaya çalışmayın zamanınıza yazık.

  Televizyon ve kumanda sanki yalnızca erkeklerin faydalanması için icat edilmiş gibi düşünülmektedir. Elinize aldıktan 5 dakika sonra bakarsınız ki kumanda yine sevgilinizde. Kumandayı kullanmak için güçlü olmak ya da kumandayı kullanmayı bilmek gerekmiyor.

  Peki neden erkekler daha çok kullanıyor? Çünkü kumanda aslında erkeklerin ev içinde dominant olduklarını gösteren bir araçtır.erkek olduğunu hatırlatan tek şeyde diyebiliriz evdeki hakimiyetlerinin.

  Bu yüzden bırakın kumanda hakimiyeti onda olsun, ilişki hakimiyeti sizde ya siz ona bakın.

  Yemek alışkanlığı

  Eğertek sorun yemek yeme alışkanlığıysa olsun varsın dert edilecekkafaya takılacak mühim bir detay değil..

  Eğer yemek yemeye düşkün bir erkekle beraberseniz onu olduğu gibi kabul edeceksiniz. Çünkü alıştığı tarzda yemek yiyen ve fast food seven bir erkek, bunları yemekten vazgeçmez.

  Sevgilinize yemek hazırlayacaksanız kesinlikle farklı yemekler yapmaya kalmayın. Erkeklerin beğendiği klasik ev yemekleri yapmanız onun hoşuna gidecektir. Tavuk ve balık yerine etin de ilk tercihleri olduğunu unutmayın.erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer unutmayın.

  Hobileri

  Tuttuğu takımdan tutunda kaç numara ayakkabi giydiğini aklında tutabileceğin gibi onun hobilerinede ayak uydurmak zor değil.

  Erkeklerin bağlı oldukları hobi ve aktivitelerin başında spor takımına karşı duydukları fanatikliktir. Bu nedenle kaçırmak istemedikleri maçlar olduğunda ona anlayış göstermekten ve bunu kabul etmenizden başka çareniz yok. O, maçlara gittiğinde siz de kendinize zaman ayırın.onu bekleyin ve geldiğinde anlatmasına izin verin anlamasanızda dinleyin..

  Her zaman haklı olduğunu iddia etmeleri en son olan

  O hep haklıdır bu görüşe sahipse bırakın o an için o haklı olsun zaten haklı olmadığını kendi tecrübesiyle anlayacaktır. Her ne kadar size geri dönüp sen haklıydın demesede.

  Konu ne olursa olsun, sevgilinizle fikir ayrılığına düştüğünüz zaman genellikle kendilerinin haklı olduğunu iddia ederler. Bu yüzden sevgilinizle bazı konularda tartışmak yerine siz de onunkine benzer bir davranışta bulunabilirsiniz. Böylece sizin ne hissettiğinizi daha iyi anlayacaktır.Bu fikre kulak vermek didişmekten daha kolay.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN