Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Eşine gözdağı verdi

  Eşine, “Elime bilişim suçlarından bir belge geldi. Vay vay vay… Şimdi yandın sen dilenci!” diye seslendi.

  Son olarak Murat Öncel, eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunmuş, Şahnaz Çakıralp hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.
  Bu olayın ardından Çakıralp, eşine twitter’dan gözdağı verdi. Çakıralp, Öncel’e “Elime bilişim suçlarından bir belge geldi. Vay vay vay… Şimdi yandın sen dilenci!” diye seslendi.
  ‘Hayatı çamur içinde’
  Boşanma olayıyla birlikte yaşanan olayların kendisi için tecrübe olduğunu söyleyen Çakıralp, “Bu olay bana çok şey kazandırdı. Finali bekliyorum. Allah’tan hırsla hareket etmiyorum. Öyle olsaydı şimdiye kadar başka şeyler olmuştu. Hayatı çamurun içinde geçen biri böyle bir olaydan tabii ki temiz çıkamayacak. Bazı insanlar pisliklerin ortaya çıkmasında kanal görevi görür. Ben görevimi tamamlamak üzereyim. Bu olay sayesinde çok güzel şeyler de deneyimledim. Aklımda güzel olanları kalacak” yorumunu yaptı.
  Öncel ise kanlı bıçaklı olduğu eşinin ne belgesinden bahsettiğini bilmediğini söyledi ve “Bunlar boş sözler, ben hukuk savaşımdan vazgeçmeyeceğim, beni ölümle tehdit etti” dedi. Öncel, eşinin kendisine “dilenci” demesine de hiçbir anlam veremediğini ifade etti

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN