Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Eşiniz ya da sevgiliniz evin yolunu bulamıyor mu? Onu eve bağlayacak 5 öneri …

  Dua ve büyü ile uğraşmayın. Önerilerimizle onların evde daha fazla zaman geçirmesini sağlayın…

  Erkekler aslında aldatabildikleri için değil, evde mutlu olmadıkları için aldatırlar. Dua ve büyü ile uğraşmayın. Onu eve bağlamak ve sizinle vakit geçirmekten zevk almasını sağlamak için yapmanız gerekenler çok basit. Erkeklerin 3 temel içgüdüleri vardır; yemek, ev ve seks. Siz ona bunları verebilirseniz inanın gözü bir daha dışarı kaymaz. Öncelikle biz kadınların bir an önce onlara karşı sürekli şüpheli tavrımızı değiştirmemiz gerekir.

  İşte onu eve bağlamak için yapmanız gerekenler:

  Onun yanında terbiyesiz ve kaba olmayın, hiçbir erkek evde bir erkek Fatma istemez!
  Erkekler dedikodu ve başkalarının arkasından konuşmaktan çok hoşlanmaz. Başkalarının ne yaptıkları onları çok ilgilendirmez. Yanlarında eş ve kız arkadaş olarak kibar davranan biri olmasını isterler. Bu nedenle onları sürekli eleştirip, yanlışlarını suratlarına vurmayın.

  Aramalarınız ve mesajlarınızla onu taciz etmeyin, onu ne kadar kıskandığınızı gözüne sokmayın
  İş veya erkek arkadaşları ile çıktığını bildiğiniz gecelerde onu taciz edip, ona güvenmediğinizi göstermeyin. Çünkü onların en nefret ettikleri yönünüz olan kıskançlığınızı da üstüne basa basa göstermiş oluyorsunuz.

  “Sonunda mutluluk varsa iç çamaşırıyla yemekte yapılır.”

  Yemek yapmayı öğrenin, neredeyse çıplak bir şef olun, ne de olsa mutluluk için herşeye değer
  Çok eski bir yöntemmiş gibi gelebilir fakat her zaman işe yarar. Kendinize bir akşam belirleyin ve o akşamlarda ona iç çamaşırlarınızla yemek yapın. Böylelikle eve gelmeyi iple çekecektir.

  Kendinizi gizemli gösterin, biraz daha kitap okumaktan ne çıkar
  Alışveriş ve televizyon dışında kendinize başka bir hobi bulun. Erkekler farklı şeylerden konuşacakları kadınları severler. Yapılan bir araştırmaya göre 100 erkeğe kitap okuyan ve televizyon izleyen kadın resmi gösterilmiş. Onlara hangisinin kız arkadaşları olmasını istedikleri sorulmuş ve erkekler tereddütsüz kitap okuyan kızı seçmişler.

  Yatak odanızı canlandırın, onu elde ettiniz diye yelkenleri indirmeyin
  Evlendiniz ya da erkek arkadaşınız var diye kendinizi salmayın. Elinizden geldiğince fit olmaya çalışın. Daha aktif ve enerji yüklü olmak için B vitamini almayı ihmal etmeyin. B vitaminin bulunduğu yiyecekler arasında; hindi, patates, ton balığı ve muz yer alıyor. Böylece orgazm sırasında daha çok zevk alırsınız. Kilolu olmanızın kimseye zararı yoktur fakat zinde bir vücutla daha aktif bir seks hayatınız olur.

  kaynak: hthayat.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN